Domů » Články » Soutěž o hi-fi sluchátka Jabra Vega s funkcí ANC

Soutěž o hi-fi sluchátka Jabra Vega s funkcí ANC

Kvalitní podání zvuku samo o sobě skvělá sluchátka nedělá. Pokud sluchátka nosíte ven, do kanceláře nebo do jiného hlučného prostředí, tak se neobejdete bez funkce potlačení okolního hluku. Sluchátka Jabra Vega mají obojí, Hi-Fi zvuk i ANC, která eliminuje až 99 % hluku kolem vás. Sluchátka jsou robustní a pohodlná, takže je klidně můžete mít na hlavě celý den.

Na kabelu je umístěn kontrolní panel, kterým se dá ovládat nejen hudební přehrávač, ale také přijímat či ukončovat hovory. Nejen v kanceláři oceníte také funkci příposlechu, kdy se tlumení hluku dočasně vypne, abyste slyšeli, co se kolem vás děje.

Jabra Vega

Zaujala vás stylová sluchátka Jabra? Mohou být vaše! Stačí, když budete mít štěstí, a vyhrajete v této soutěži, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s webem HryZvyuctovani.cz. Pro účast je potřeba jen na svém telefonu aktivovat mobilní platbu a následně do komentářů pod článkem vše potvrdit slovem „aktivováno“.

Co je to Mobilní platba?

Mobilní platba je jednodušší a bezpečnější alternativou platební karty při nákupu aplikací, her a dalšího obsahu na Google Play. Platí to i pro nákupy uvnitř aplikací a předplatné. Není potřeba nikam vypisovat citlivé údaje z platební karty, platba se jednoduše připíše na vyúčtování, které vám každý měsíc chodí od mobilního operátora, nebo se strhne z kreditu, máte-li předplacenou kartu. Služba je zdarma a bez závazků, stačí mít SIM kartu od O2 či T-Mobilu. Výhodou mobilní platby je také možnost nastavení měsíčního limitu pro útraty na Google Play.

platba soutez

Nastavení mobilní platby je jednoduché. Spustíte obchod Google Play a v nastavení kliknete na Platební metody, kde si následně zvolíte možnost Použít platbu přes operátora. Platební metodu lze také nastavit před nákupem libovolné aplikace (stačí kliknout na cenu a před zaplacením zvolit platbu přes operátora).

Teď, když už máte vše nastaveno, nic nebrání účasti v soutěži!

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost GODS s r.o. se sídlem Šenovská 567/43, Ďáblice, 182 00 Praha, IČ: 45787956, sp. zn.: C 17311/MSPH vedená u městského soudu v Praze (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu ode dne zveřejnění článku do 17. července 2020 do 23:59 hodin.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří si podle návodu aktivují na mobilu mobilní platbu a napíší do komentářů pod tímto článkem slovo „aktivováno“ (bez uvozovek). Celé jméno do komentáře vyplňovat nemusíte – stačí pouze přezdívka.

5. Sluchátka Jabra Move Wireless získá soutěžící, který bude náhodně vybrán z komentářů pod článkem.

6. Ke svému komentáři nezapomeňte vyplnit funkční e-mailovou adresu, abychom vás mohli kontaktovat v případě výhry. Pořadatel soutěže se zavazuje, že údaje poskytnuté soutěžícími použije pouze pro vyhodnocení soutěže, a ne pro žádné jiné účely. Údaje, které získáme od výherce (jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail) budou využity pouze pro účely odeslání výhry. Při zpracování osobních údajů postupuje Pořadatel v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění.

7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy.

8. Pořadatel soutěže se zavazuje, že údaje poskytnuté soutěžícími použije pouze pro vyhodnocení soutěže, a ne pro žádné jiné účely.

9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže či barvu produktu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou.

10. V případě, že výherce neodpoví do 24 hodin od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vybrán další výherce a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

11. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

64 komentářů

 1. aktivováno

 2. aktivováno

 3. Takže diskriminace iOS a Vodafonu jo? Pěkně no.

 4. Aktivováno

  • Mrkněte se prosím do mejlu nick.cave999@… generátor váš komentář označil jako výherní, nicméně doposud nám nepřišla reakce na e-mail :-)

 5. aktivováno

 6. Aktivováno

 7. mám aktivováno

 8. tak mám aktivováno a prosím sluchátka

 9. Miroslav Částka

  aktivováno

 10. Martin Vokoun

  Aktivováno

 11. Aktivováno

 12. Tomáš Münzberger

  aktivováno

 13. aktivováno

 14. aktivováno

 15. MatrinxDarko

  aktivováno

 16. Martin Cenek

  aktivováno

 17. „Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu“ Tak to mi stačí…

  • Roman Hálek

   Uznávám, že tahle věta je v pravidlech tak trochu zbytečná – bylo to tam z toho důvodu, když by třeba sluchátka v černé barvě nebyla dostupná a místo nich by se posílala barva jiná. Upravím to, ale nemusíte se bát, výhra se normálně odešle :-)

  • Vzhledem k tomu, že nemám v plánu soutěžit, tak se opravdu nebojím.

 18. aktivováno

 19. Jarda Slovák

  Aktivováno

 20. Mám aktivováno

 21. Constantine Klim

  aktivováno

 22. Matouš Vanča

  aktivováno

 23. Jiří Zeman

  aktivováno

 24. Ivan Domecký

  aktivováno

 25. Aktivováno

 26. aktivováno

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).