Sledujte nás na YouTube

Soutěž o chytrý telefon LG Optimus One s operačním systémem Android

Ve spolupráci s českým zastoupením společnosti LG jsme pro vás připravili soutěž o chytrý telefon LG Optimus One (P500) s operačním systémem Android 2.2. Stačí pouze odpovědět na jednoduché otázky a výhra může být vaše. Soutěžíme do neděle 3. dubna.

Připravili jsme pro vás další soutěž, ve které budeme hrát o chytrý telefon LG Optimus One s operačním systémem Android 2.2. Soutěžní otázky nejsou nikterak záludné a pokud byste si při jejich řešení přece jenom nevěděli rady, zkuste se podívat po nápovědě v naší recenzi nebo na stránkách společnosti LG. Soutěž trvá do neděle 3. dubna (včetně) a každý čtenář se může zúčastnit pouze jednou, duplicitní záznamy budou mazány. Soutěž je určena pro občany České republiky a každý účastník musí před odesláním formuláře souhlasit s pravidly, jejichž úplné znění najdete níže.

Mobilní telefon P500 Optimus One
Objevujte svět kolem sebe

LG Optimus One P500 je optimálním partnerem pro nevšední zážitky. Jako jeden z prvních mobilních telefonů využívá pro svůj rychlý a plynulý chod operačního systému Android 2.2 Froyo, který přináší funkce jako je vyhledávání hlasem, rozpoznání předmětů na fotografiích a ještě máte možnost vybrat z 200 000 aplikací na Android Market. Optimus One je všestranný chytrý telefon, který vás pomocí GPS a navigace dovede na místo určení a ještě si můžete užít své přátele na Facebooku přes Wi-Fi. S kvalitním 3MPx fotoaparátem nepřijdete o váš jediný zážitek.

- -

Pravidla soutěže

1. Soutěž pořádá server SmartMania.cz ve spolupráci se společností LG Electronics CZ, s.r.o.

2. Soutěž se koná od 28. března 2011 00:00 do 3. dubna 2011 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky.

4. Do slosování o ceny budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Po ukončení soutěže bude ze správných odpovědí náhodně vygenerován jeden výherce, který získá chytrý telefon LG Optimus One (P500).

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

7. Údaje poskytnutné účastníkem soutěži budou použity pouze k účelům vyhodnocení soutěže. Údaje nebudou použity pro žádné další marketingové účely.

8. O výhře v soutěži bude soutěžící informován e-mailem. Výhra bude výherci zaslána do jednoho měsíce po ukončení soutěže na jím uvedenou adresu. Pokud výherce neodpoví na e-mail oznamující výhru nejpozději do jednoho týdne od ukončení soutěže, nárok na výhru zaniká a dojde k vylosování nového výherce.

9. V případě, že bude vylosován neplatný účastník, nebo mu nebude možné cenu doručit, proběhne opakované losování o danou cenu.

10. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti LG Electronics CZ, s.r.o. a tým portálu SmartMania.cz.

11. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

Hlasovací formulář již není dostupný, soutěž byla ukončena.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *