Domů » Bleskovky » Sony se činí: Xperia XZ a X Performance dostávají Android 7.0 (oživeno)

Sony se činí: Xperia XZ a X Performance dostávají Android 7.0 (oživeno)

Společnost Sony vypustila do světa první vlaštovku z kolotoče aktualizací svých stávajících smartphonů na Android 7.0 Nougat. Jako první se včera dočkal vlajkový model Xperia X Performance (F8131) a jeho dvouSIMkartová varianta (F8132), dnes následuje update pro Xperii XZ (F8331) a XZ Dual (F8332).

Firmware s označením 39.2.A.0.327 je možné od dnešního dne stahovat skrze OTA, případně existuje možnost stáhnout si firmware z těchto stránek pro ruční instalaci. Na novinky pro telefony Sony se můžete podívat na následujícím videu.

Android 7.0 Nougat for Xperia™

Androidu 7.0 Nougat by se ve stáji Sony měla dočkat zařízení Xperia XZ, X, X Compact, XA, XA Ultra a řady Z5, Z4 a Z3 Plus.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Není už náhodou verze 7.1.1.?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).