Sledujte nás na YouTube

Sony Xperia M4 Aqua uniká na dalších snímcích, tentokráte v bílé barvě

Nové produkty Sony by měly být představeny až zítra, očekáváme představení nového tabletu Xperia Z4 a také odolného telefonu Xperia M4 Aqua. Ten jsme měli možnost spatřit v minulých dnech s červeným zadním krytem, nyní se na internet dostávají živé obrázky bílé varianty.

  

Novinka ctí designový jazyk Sony posledních dob, který je nazýván OmniBalance. Telefon s největší pravděpodobností nabídne odolnost s certifikací IP68 a to i přesto, že kryt microUSB nebude patrně chráněn žádnou krytkou.

   

Od telefonu se očekává následující hardwarová výbava – 5,2″ HD displej, procesor Qualcomm Snapdragon 610 se 2 GB operační paměti a hlavní fotoaparát o rozlišení 13 megapixelů. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *