Domů » Bleskovky » Sony Xperia M4 Aqua uniká na dalších snímcích, tentokráte v bílé barvě

Sony Xperia M4 Aqua uniká na dalších snímcích, tentokráte v bílé barvě

Nové produkty Sony by měly být představeny až zítra, očekáváme představení nového tabletu Xperia Z4 a také odolného telefonu Xperia M4 Aqua. Ten jsme měli možnost spatřit v minulých dnech s červeným zadním krytem, nyní se na internet dostávají živé obrázky bílé varianty.

  

Novinka ctí designový jazyk Sony posledních dob, který je nazýván OmniBalance. Telefon s největší pravděpodobností nabídne odolnost s certifikací IP68 a to i přesto, že kryt microUSB nebude patrně chráněn žádnou krytkou.

   

Od telefonu se očekává následující hardwarová výbava – 5,2″ HD displej, procesor Qualcomm Snapdragon 610 se 2 GB operační paměti a hlavní fotoaparát o rozlišení 13 megapixelů. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).