Domů » Bleskovky » Sony údajně na začátek příštího roku chystá 12“ tablet

Sony údajně na začátek příštího roku chystá 12“ tablet

Další velkoformátový tablet možná vzejde z dílen Sony, alespoň to tvrdí některé tchajwanské dodavatelské řetězce. Má se jednat o zařízení s 12palcovým dispelejem s high-endovými parametry a stylusem pro přesné ovládání grafických aplikací.

  
Sony Xperia Tablet Z2 se možná dočká většího sourozence: Bude také voděodolný?

Prozatím největším tabletem v nabídce Sony je Xperia Tablet Z2 s 10,1“ displejem; pokud by se spekulace potvrdily, mohla by se nová placka od Sony zařadit po bok Samsungu Galaxy Note Pro nebo Microsoft Surface Pro 3. K jejímu představení má údajně dojít v prvním kvartále příštího roku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. king125kg (neregistrovaný)

    A načo 12″? To aj niekto chce, keď môže mať 11-15″ plnohodnotný notebook?

  2. Já osobně bych 12″ bral. Mám noťas i tablet. Tablet používám celkem dost, ale chtěl bych větší. Proto zatím doma dávám přednost NB. Ale mít aspoň 12″ tablet tak bych vítězil. Zatím něco takového nabízí jen Samsung, takže tady není moc konkurence.

  3. carlsson (neregistrovaný)

    Joooo ja ho chci ::))

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).