Domů » Bleskovky » Sony představí 7. září tenčí PlayStation 4: Máme jeho fotky a video nového ovladače

Sony představí 7. září tenčí PlayStation 4: Máme jeho fotky a video nového ovladače

Microsoft letos na herní konferenci E3 představil konzoli Xbox One S, která je mírně vylepšenou, avšak podstatně tenčí obdobou původního Xboxu One. K podobnému kroku se patrně chystá i společnost Sony, která 7. září koná akci nazvanou PlayStation Meeting.

1471900240_ps4_slim_story

Dosud se očekávalo, že tato událost přinese výrazně výkonnější variantu PS4 s přízviskem Neo, podle deníku Wall Street Journal by však měly být nové konzole hned dvě – výkonný model Neo pro skutečné pařany, a pak tenčí model Slim pro občasné hráče. Ten se nyní objevil na několika fotografiích, z nichž je patrné tenčí tělo a zaoblené tělo, krabice zase prozrazuje 500GB úložiště.

Bohužel vnitřní výbava tenčí konzole zatím odhalena nebyla, dá se však očekávat, že bude poplatná původnímu modelu, který se bude postupně vytrácet z nabídky výrobce. Je však také možné, že na fotografiích je zobrazen právě model Neo, který přinese jak vyšší výkon, tak nový tenčí design.

dualshock

Na internetu se také objevila fotografie a video nového ovladače DualShock, který při horní hraně obsahuje světelný pruh, který by mohl sloužit k synchronizaci s náhlavní soupravou PlayStation VR. Přítomnost světelného prvku však údajně nemá mít vliv na výdrž baterie.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. k8 (neregistrovaný)

    Když už v názvu článku lákáte na video ovladače, tak by nebylo špatné to video do článku dát :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).