Domů » Bleskovky » Sony otevřelo v Dubaji obchod pod hladinou: Nabízí v něm voděodolné Xperie

Sony otevřelo v Dubaji obchod pod hladinou: Nabízí v něm voděodolné Xperie

Netradiční cestu k propagaci svých voděodolných telefonů a tabletů zvolila společnost Sony, v Dubaji otevřela obchod, který se nachází 4 metry pod hladinou moře. Nejedná se však o žádné prosklené prostory s výhledem na mořské dno, do nichž se dostanete suchou nohou, naopak je zapotřebí se do showroomu potopit za asistence vyškoleného potápěče.

  

V samotné podvodní místnosti, která je pojmenována Aquatech Store, jsou vystaveny voděodolné telefony a tablety řady Xperia. Do obchodu musely být přeneseny ve speciálních vodotěsných pouzdrech, neboť jejich certifikace odolnosti jim neumožňuje bezpečné potápění do hloubky 1,5 metru a více. Showroom je vytvořen tak, aby v něm bylo možné dýchat a „vylovené“ zařízení si prohlédnout nad hladinou, přičemž je zde přítomen zaměstnanec Sony, který jednotlivá zařízení předvede.

   

Bohužel se jedná pouze o marketingovou akci, která je dostupná jen médiím, vítězům soutěží a vybraným VIP. Podvodní obchod bude za tři dny z mořského dna odstraněn.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin...
Uživatel
Martin...

pěkný :)

fore
Uživatel
fore

A pak že nemají peníze, tohle je naprosto k ničemi :D

Martin...
Uživatel
Martin...

neřekl bych, protože právě tohle je něco, co si jiný výrobce – když se bavíme o těch velkých značkách pro běžné zákazníky – dovolit nemůže, je to originální reklama, kde ukazuje svoji jedinečnost proti konkurenci (nevím, jak hodně ještě ten Samsung, ale nikdo jiný mě teď nenapadá).

djkure
Uživatel
djkure

Samsung by si tohle netroufl. Jeho voděodolnost je spíše náznaková, než příkladná, jako u Sony.