Domů » Bleskovky » Sony otevřelo v Dubaji obchod pod hladinou: Nabízí v něm voděodolné Xperie

Sony otevřelo v Dubaji obchod pod hladinou: Nabízí v něm voděodolné Xperie

Netradiční cestu k propagaci svých voděodolných telefonů a tabletů zvolila společnost Sony, v Dubaji otevřela obchod, který se nachází 4 metry pod hladinou moře. Nejedná se však o žádné prosklené prostory s výhledem na mořské dno, do nichž se dostanete suchou nohou, naopak je zapotřebí se do showroomu potopit za asistence vyškoleného potápěče.

  

V samotné podvodní místnosti, která je pojmenována Aquatech Store, jsou vystaveny voděodolné telefony a tablety řady Xperia. Do obchodu musely být přeneseny ve speciálních vodotěsných pouzdrech, neboť jejich certifikace odolnosti jim neumožňuje bezpečné potápění do hloubky 1,5 metru a více. Showroom je vytvořen tak, aby v něm bylo možné dýchat a „vylovené“ zařízení si prohlédnout nad hladinou, přičemž je zde přítomen zaměstnanec Sony, který jednotlivá zařízení předvede.

   

Bohužel se jedná pouze o marketingovou akci, která je dostupná jen médiím, vítězům soutěží a vybraným VIP. Podvodní obchod bude za tři dny z mořského dna odstraněn.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. Fore (neregistrovaný)

    A pak že nemají peníze, tohle je naprosto k ničemi :D

    • neřekl bych, protože právě tohle je něco, co si jiný výrobce – když se bavíme o těch velkých značkách pro běžné zákazníky – dovolit nemůže, je to originální reklama, kde ukazuje svoji jedinečnost proti konkurenci (nevím, jak hodně ještě ten Samsung, ale nikdo jiný mě teď nenapadá).

    • Samsung by si tohle netroufl. Jeho voděodolnost je spíše náznaková, než příkladná, jako u Sony.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).