Sledujte nás na YouTube

Sony Ericsson oznámil termíny uvolnění aktualizací na Android 4.0

Sony Ericsson včera v odpoledních hodinách přišel s upřesňující informací o tom, kdy začne uvolňovat aktualizace na Android 4.0 pro vybrané telefony. Jako první dostanou čtyřkový Android modely Xperia Arc S, Xperia Neo V a Xperia Ray, pro které bude update uvolněn na konci března 2012. V druhé vlně (přelom dubna a května) dojde na telefony Xperia Arc, Xperia Play, Xperia Neo, Xperia Mini a Mini Pro, Xperia Active a Sony Ericsson Live with Walkman.

-

Zdroj: AndroidCentral

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

7 komentářů

 1. Lukáš (neregistrovaný)

  Chybí vám tam SE xperia pro.

  • Tatarak (neregistrovaný)

   Rekl bych ze nechybi, pac o tom modelu se v tom vyjadreni SE nezminuje.

  • Lukáš (neregistrovaný)

   Tatarak (neregistrovaný): Nein, je tam v té druhé vlně: [odkaz]

   Je to jen dobře. Chystám se na koupi mobilu v téhle třídě a již mě zklamal Samsung Galaxy W, který ICS standardně nenabídne (byť je jasné, že neoficiálně bude Adroid 4.0 šlapat jako hodinky).

 2. jojina20 (neregistrovaný)

  To je docela pozdě ne? Na to, že nedávno uvolnili alpha verzi. Počítám minimálně se stejným termínem u Samsungu.

 3. Radek Jahoda (neregistrovaný)

  Pozdě? v alfa verzi toho většina nefunguje. A navíc testování musí být taky dlouhodobý. Alespoň měsíc. Takže leden na vývoj, únor na testování. Březen na opravy. Duben na test a nachystání vydání a samotné vydání.

 4. jojina20 (neregistrovaný)

  OK, máš pravdu. Radši pořádně a v pořádku než s bugy brzo.

 5. Srandista (neregistrovaný)

  V alfe ale vacsina veci nefunguje nie preto, ze by to neslo spravit (ako dokazala aj pozmenena ROM na XDA), ale preto, lebo na povolenie WiFi, signalu atd. musia byt spravene certifikacie, a tie samozrejme s Alpha ROMkou nebudu robene…

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *