Sledujte nás na YouTube

Sony chystá Xperii Cosmos: Selfířkaři dostanou LED diodu na čelní straně

Loni v červenci přišel na svět tabletofon nižší střední třídy Sony Xperia C3, který od svého výrobce dostal do vínku pětimegapixelový čelní fotoaparát se záběrem 80° doplněný o LED diodu. Velká úhlopříčka displeje a selfie kamerka jsou velká lákadla pro mladou generaci, a tak se nelze divit, že v Sony chystají nástupce tohoto modelu. Jeho první snímky nyní přináší @upleaks.

  

Telefon se bude údajně jmenovat Xperia Cosmos a má jej pohánět osmijádrový procesor MediaTek MT6752. Ten je určen spíše do zařízení střední třídy, proto očekáváme zařazení Xperie Cosmos právě do tohoto výkonnostního pásma. Chybět by neměla podpora LTE, telefon bude pohánět Android 5.0 Lollipop. Datum odhalení je prozatím neznámé, počítáme spíše s letním termínem. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

  1. pet (neregistrovaný)

    stale obri ramecky a nad a pod displejem navic s tlacitky na displeji ktera ramecky jeste zvetsuji, dekuji, nechci ani zadarmo

  2. bigt (neregistrovaný)

    Přitom místo vymýšlení selfie fotoaparátů stačí dat dozadu zrcátko, jak to bylo u skoro všech starých mobilů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *