Domů » Bleskovky » Sony aktualizuje na Lollipop Xperii Z2, Z2 Tablet a Z3 Tablet Compact

Sony aktualizuje na Lollipop Xperii Z2, Z2 Tablet a Z3 Tablet Compact

Sony se dlouho k aktualizacím svých stávajících modelů na Android 5.0 odhodlávalo, nyní se zdá, že se snaží všechny slíbené modely aktualizovat „jedním vrzem“. Včera se rozeběhlo kolo aktualizací pro aktuální vlajkovou loď Xperii Z3 a její kompaktní sestru, dnes se přidávají modely Z3 Tablet Compact, Z2 a Z2 Tablet.

  

Při aktualizaci jsou opět upřednostněny telefony a tablety ze skandinávských a pobaltských zemí, nicméně ostatní distribuce by neměly dlouho čekat. Dostupnost aktualizací Sony oznamuje na svém oficiálním Twitteru Xperia News

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

 1. Sony omezilo podporu na radu Z, ne-Z modely z lonskeho roku zustanou na 4.4.x. Mezitim Nexus dostava 5.1. No, priste uz Sony ne-e.

  • Ty si stěžuj:) Lenovo dá na podzim do prodeje vlajkovou loď za 14k, která se i nyní plácá na 4.4.2, 5.0 někdy „už“ během následujících měsíců, přitom vzhledem k tomu, jak „funguje“ ji snad ani nechci a to už se defakto opravuje 5.1. Android v tomto fakt prostě nefunguje…

   A CM v nedohlednu (největší zklamání).

  • JaroB (neregistrovaný)

   Ty o čom tu točíš???

   SONY je JEDINÝ výrobca ktorý dá na 100% Lollipop na 14 !!! zariadení /čtrnáct/ a to číslo nemusí byť konečné …nolen mi napíš ešte jedného výrobcu ktorý aktualizuje toľko zariadení a aj 2 roky staré ???

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).