Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Články » SmartTýden #7: Nové modely od LG, zelená Nokia a novinky ve WP 8.1

SmartTýden #7: Nové modely od LG, zelená Nokia a novinky ve WP 8.1

LG v minulém týdnu ukázalo nové telefony, Nokia přešla na zelenou, což může naznačovat příchod telefonu s Androidem. Možná se brzy dočkáme Office pro iPad a máme hodně nových informací o Windows Phone 8.1.

Vítejte u sedmého letošního dílu pravidelného souhrnu informací z mobilního světa, se kterým se na našich stránkách setkáváte každý týden v neděli. Chceme čtenářům, kteří přes týden neměli čas, připomenout nejzajímavější události uplynulých dní. Nechceme se omezit jen na náš obsah, ale přidáme také doplňující informace ze zahraničních zdrojů a tipy na zajímavé články, blogy a podcasty. Zároveň budeme rádi, když se v komentářích podělíte o vaše tipy, které nám utekly, nebo jsme jim nevěnovali dostatek pozornosti.

Mobilní zařízení a hardware

 

 

Software a služby

 

 

Finance, analýzy a zákulisní dění 

 

Tipy na zajímavý zahraniční obsah

 

Pokud chcete mít nadále přehled ve světě chytrých zařízení, nezapomeňte nás sledovat. A to nejen na webu, ale také na YouTube, kde pro vás připravujeme nejnovější videopohledy. Aktivní jsme také na TwitteruFacebooku a Google+. Nové články máte možnost odebírat přes RSS a brzy vám nabídneme i mobilní aplikace.

David Podzimek

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel