Sledujte nás na YouTube

SmartTýden #10: iOS pro automobily, Nokia X a tipy na zajímavé aplikace

V redakci testujeme Nokii X s Androidem, Apple představil multimediální řešení do automobilů a přinesli jsme tipy na zajímavé aplikace a hry. Více v našem pravidelném přehledu týdne.

Vítejte u desátého letošního dílu pravidelného souhrnu informací z mobilního světa, se kterým se na našich stránkách setkáváte každý týden v neděli. Chceme čtenářům, kteří přes týden neměli čas, připomenout nejzajímavější události uplynulých dní. Nechceme se omezit jen na náš obsah, ale přidáme také doplňující informace ze zahraničních zdrojů a tipy na zajímavé články, blogy a podcasty. Zároveň budeme rádi, když se v komentářích podělíte o vaše tipy, které nám utekly, nebo jsme jim nevěnovali dostatek pozornosti.

 

Mobilní zařízení a hardware

  - - -

  

- - -

  

Software a služby

  

  

  

Finance, analýzy a zákulisní dění 

Tipy na zajímavý zahraniční obsah

  

Pokud chcete mít nadále přehled ve světě chytrých zařízení, nezapomeňte nás sledovat. A to nejen na webu, ale také na YouTube, kde pro vás připravujeme nejnovější videopohledy. Aktivní jsme také na TwitteruFacebooku a Google+. Nové články máte možnost odebírat přes RSS a brzy vám nabídneme i mobilní aplikace.

David Podzimek

4 komentáře

  1. Jan (neregistrovaný)

    Tiez by stalo za zmienku, ze iOS 7.1 je oficialne dostupny k stiahnutiu :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *