Domů » Články » Smartphone za 89 Kč měsíčně. Telefony Vivo jsou na splátky ještě levnější

Smartphone za 89 Kč měsíčně. Telefony Vivo jsou na splátky ještě levnější

Nový smartphone za 89 Kč měsíčně? I to už je dnes možné. Mobil Pohotovost totiž pořádně zlevnila všechny telefony Vivo dostupné na našem trhu. A pokud si některý z nich pořídíte na splátky, dostanete ještě dodatečnou slevu, takže vás ve výsledku vyjde levněji než při standardním nákupu.

800 600 Vivo X60 Pro 5G

Absolutně nejnižší měsíční splátku získáte, když u Mobil Pohotovosti při nákupu nového telefonu Vivo zároveň prodáte svůj stávající telefon. V takovém případě na vás totiž čeká ještě 15% bonus a výsledná cena se poníží o výkupní cenu telefonu. Nový smartphone od Vivo vás tak může vyjít na pár desítek korun měsíčně rozdělených do 26 splátek.

Vezmeme-li v potaz průměrnou výkupní hodnotu zařízení, mohou být ceny telefonů Vivo následující:

Z celého portfolio se bezesporu nejvíc vyplatí nový Vivo V21 5G. Ten je totiž ode dneška zlevněný o dva tisíce korun a při nákupu na splátky ho pořídíte ještě o další tisícovku levněji. Ke všem telefonům Vivo teď navíc ještě dostanete prodlouženou záruku na 3 roky a v případě třech nejlevnějších modelů ještě záruku na bezplatnou výměnu displeje.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.