Domů » Články » Slevy až 84 %? To je velikonoční nabídka na Smarty.cz! A není to Apríl

Slevy až 84 %? To je velikonoční nabídka na Smarty.cz! A není to Apríl

Velikonoční hodování bude i letos netradiční. Na Smarty.cz si pro vás ale připravili takovou nadílku, kvůli které se vyplatí koledovat! Místo vajíček si vyberte nové příslušenství, telefon nebo třeba sluchátka, slevy se vyšplhali až k 84 %. Navíc se můžete zúčastnit velikonoční soutěže. Pouze do pondělí!+PR Velikonoce

Slevy na stovky produktů

Ať už sháníte kryt na mobil, nebo robotický vysavač – v nabídce najdete všechno možné. Kožené kryty na mobil seženete už od 49 Kč. Koledovat si můžete o slevy na příslušenství všeho druhu, mobily, tablety, chytré hodinky či o produkty pro chytrou domácnost.

 Nakousnuté jablko pro každého koledníka

Vždy je příjemným bonusem, když jsou slevy na značku Apple. V nabídce najdete třeba oblíbené AirPods, které využijete na poslouchání hudby i na volání. Nyní se slevou 21 % za pouhých 3 790 Kč. Pokud s přicházejícím jarem nejraději vyrážíte ven za sportem, potěší vás akční nabídka na Apple Watch Series 6 44mm v červené barvě, na kterých ušetříte 1 300 Kč. A pokud se poohlížíte po novém iPhonu, mohl by vás zaujmout iPhone XR za skvělých 13 979 Kč.

Soutěžte o balíčky cen v hodnotě až 6 390 Kč pro každého

Až do pondělí si můžete vysoutěžit balík cen. Stačí jít na Smarty.cz, zvolit si dárek a v případě, že máte nějakou vtipnou velikonoční příhodu, tak se o ni s námi podělit. Vítěze vylosujeme 6.4. na Instagramu Smarty.cz.

Přejeme všem krásné Velikonoce a příjemný příchod jara.

Koledovat můžete ve dne v noci tady.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.