TOPlist

Sledujte „noční“ tiskovku Googlu a Samsungu online

Jak jsme již několikrát avizovali, Google a Samsung už za několik hodin představí nový referenční telefon (a možná i tablet) + novou verzi systému Android 4.0 „Ice Cream Sandwich“ (ruská zmrzlina). Parametry a obrázky smartphonu Samsung Galaxy Nexus už sice unikly díky chybě japonského operátora, pořád se ale můžeme těšit na spoustu novinek a vylepšení nového Androidu 4.0, který má odstranit rozdíly mezi tabletovou (Honeycomb) a mobilní (Gingerbread) verzí systému od Googlu.

Živý stream z akce Samsungu a Googlu

Vše se tentokrát odehraje na obřím výstavišti Expo Drive v Hong Kongu. Prostory Expo Drive jsem měl možnost minulý rok navštívit při příležitosti konání veletrhu HKTDC a rozhodně se bude na co těšit (snímky najdete v naší galerii). Akce začne v 10:00 tamního času, což pro nás není úplně výhodné, protože v ČR budeme mít 4 hodiny ráno. Google bude celý event streamovat na YouTube a kdo si v noci přivstane, bude moci přenos sledovat i na SmartManii ve výše vloženém videu. Po skončení akce se můžete těšit na souhrnný článek s novinkami.

Aktualizováno: Přečtěte si náš článek Samsung Galaxy Nexus s Androidem 4.0 oficiálně představen

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku