Domů » Bleskovky » Sledujte dnešní online premiéru smartphonů Realme. K předobjednávce získáte dárek

Sledujte dnešní online premiéru smartphonů Realme. K předobjednávce získáte dárek

Minulý týden jsme vás informovali o tom, že se na český trh blíží nové smartphony od společnosti Realme. Konkrétně půjde o modely Realme 7 a Realme 7 Pro. První informace sedmičkové řadě už máme k dispozici můžeme s klidem říct, že se bude jednat o poměrně zajímavé volby v nižších cenových skupinách. Už dnes se v online streamu dočkáme jejich oficiálního představení.

Realme 7 Pro

Realme 7 slibuje baterii s kapacitou 5000 mAh a rychlé 30W nabíjení. Procesor dodal MediaTek, konkrétně Helio G95, nechybí ani displej s obnovovací frekvencí 90 Hz, hlavní fotoaparát s rozlišením 48 Mpx a přední selfie foťák s rozlišením 16 Mpx.

Realme 7 Pro 1200x720 1
Realme 7 Pro

Vybavenější model Realme 7 Pro nabízí procesor Snapdragon 720G, 6,4palcový Super AMOLED displej a taktéž velkou baterii s kapacitou 4 500 mAh s podporou rychlého 65W nabíjení, který telefon kompletně nabije za 34 minut. Zadní fotoaparát dostal rozlišení 64 Mpx, ten přední naopak 32 Mpx.

Realme 7 and Realme 7 Pro
Realme 7 a 7 Pro

Slavnostní uvedení nové řady Realme 7 můžete sledovat od 10:30 na Facebooku či YouTube kanále značky Realme. Během streamu navíc budete moci soutěžit o zajímavé ceny. Ve 12. hodin se na SMARTmanii můžete těšit na recenzi modelu Realme 7. Už teď vám můžeme prozradit, že oba modely nabídnou velmi příznivé ceny a v rámci předobjednávek budete moci získat zajímavý dárek.

realme 7 Series | European Online Launch

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).