Skončila vaší Nokii záruka? Výrobce vám dá 60 dnů navíc

nokia

Společnost HMD Global se kvůli pandemii nemoci COVID-19 potýká s omezením nebo dokonce přerušením služeb oprav a vrácení zařízení. To dostává do nepříjemné situace uživatele telefonů Nokia, jimž se těsně před skončením záruky telefon porouchal a nemají si jej kde opravit, popř. se jím delší dobu nevrací z opravy. V HMD mají pro tyto uživatele lehkou náplast.

Telefony, kterým by mezi 15. březnem a 15. květnem tohoto roku skončila záruka, dostávají automaticky dva měsíce záruky navíc. Prodloužená záruka se vztahuje na všechny chytré i „hloupé“ telefony v nabídce HMD. O opravu telefonů zakoupených v Evropě a USA lze žádat pomocí speciálního formuláře na těchto stránkách.

Další Nokie dostávají Android 10

Společnost HMD Global dnes pro české a slovenské zákazníky uvolnila aktualizaci pro modely Nokia 4.2 a Nokia 3.2 na nejnovější OS Android 10. Tyto modely se tak připojují k již aktualizovaným zařízením Nokia 7 Plus, Nokia 6.1, Nokia 7.1, Nokia 9 PureView, Nokia 8.1 a Nokia 2.2.

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku