Domů » Bleskovky » Skončila vaší Nokii záruka? Výrobce vám dá 60 dnů navíc

Skončila vaší Nokii záruka? Výrobce vám dá 60 dnů navíc

Společnost HMD Global se kvůli pandemii nemoci COVID-19 potýká s omezením nebo dokonce přerušením služeb oprav a vrácení zařízení. To dostává do nepříjemné situace uživatele telefonů Nokia, jimž se těsně před skončením záruky telefon porouchal a nemají si jej kde opravit, popř. se jím delší dobu nevrací z opravy. V HMD mají pro tyto uživatele lehkou náplast.

nokia

Telefony, kterým by mezi 15. březnem a 15. květnem tohoto roku skončila záruka, dostávají automaticky dva měsíce záruky navíc. Prodloužená záruka se vztahuje na všechny chytré i „hloupé“ telefony v nabídce HMD. O opravu telefonů zakoupených v Evropě a USA lze žádat pomocí speciálního formuláře na těchto stránkách.

Další Nokie dostávají Android 10

Společnost HMD Global dnes pro české a slovenské zákazníky uvolnila aktualizaci pro modely Nokia 4.2 a Nokia 3.2 na nejnovější OS Android 10. Tyto modely se tak připojují k již aktualizovaným zařízením Nokia 7 Plus, Nokia 6.1, Nokia 7.1, Nokia 9 PureView, Nokia 8.1 a Nokia 2.2.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Důležitá je i podpora(aktualizace). Jinak záruka asi pro ně není problém. Mám 6.1 a je spolehlivá.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).