Domů » Bleskovky » Shadowgun War Games: nový díl jedné z nejlepších FPS her právě dorazil na mobily

Shadowgun War Games: nový díl jedné z nejlepších FPS her právě dorazil na mobily

Na Android a iOS právě vyšla hra Shadowgun War Games, nový díl celosvětově mimořádně úspěšné série skvěle vypadajících mobilních stříleček z vlastního pohledu Shadowgun z dílny brněnského studia Madfinger Games. Dostupný je zdarma.

Shadowgun War Games
Shadowgun War Games: nový díl jedné z nejlepších FPS her právě dorazil na Android a iOS

Jako minulé díly je i novinka free-to-play taktickou FPS, tentokrát však bude hráč hrát v aréně proti pěti dalším hráčům. Hra se soustředí na týmové bitvy pět proti pěti v režimech Capture the Flag a Team Deathmatch a umožňuje hráčům vybrat si hrdinu podle svého gusta. Nejen grafickým zpracováním nápadně připomíná Overwatch.

Shadowgun War Games

Série Shadowgun je skutečným herním fenoménem – po celém světě si získala přes 50 milionů hráčů, což je srovnatelné s počtem hráčů zmíněného multiplayerového hitu Blizzardu.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments