TOPlist

#SamsungFutureStore: Podívejte se na Epický livestream a vyhraj Galaxy S23 Ultra

Zadní strana telefonů řady Samsung Galaxy S23

Experti představí ve čtvrtek 16. února prostřednictvím livestreamu největší vychytávky nové řady prémiových smartphonů Galaxy S23. Během přenosu na Facebooku Samsungu bude platit speciální nabídka a předobjednávkový bonus na tyto telefony.

Zvažujete výměnu telefonu za nový z letošní modelové řady Samsung Galaxy S23, ale nejste si tím ještě úplně jisti? Na všechny vaše otázky ohledně technického vybavení a vylepšení prémiových telefonů Galaxy S23 odpoví „Galaxy experti“ live-commerce streamu #SamsungFutureStore, který se uskuteční už dnes, tedy ve čtvrtek 16. února 2023 od 19:00 na Facebook kanálu společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak. Účastníci akce s podtitulem „Epický livestream“ budou moci soutěžit o špičkový telefon Samsung Galaxy S23 Ultra a vouchery v hodnotě 1 000 Kč / 40 euro na nákup v e-shopu www.samsung.cz.

epicky livestream samsung PR

Epickým livestreamem bude provázet slovenská influencerka a někdejší Miss Slovenské republiky Denisa Vyšňovská. Fotografické vlastnosti nové řady smartphonů Galaxy S23 představí profesionální fotograf Marek Musil, který je známý například fotografováním festivalů Burning Man. Herní vlastnosti těchto prémiových telefonů pak zhodnotí YouTuber Adam Lysek známý jako Vidrail. Samsung poprvé využije pro livestream #SamsungFutureStore obří LED obrazovku umístěnou ve studiu FZG Klecany.

Diváci livestreamu budou moci během vysílání využít jednu z posledních šancí, jak získat předobjednávkový bonus na dvojnásobnou paměť telefonu Galaxy S23 za cenu menší paměti při využití slevového kódu UPGRADE a také bonus 3 000 Kč k výkupu jejich starého telefonu. Pouze po dobu livestreamu bude k dispozici také exkluzivní nabídka bezdrátové nabíječky při zadání kódu NABIJ a automatický bonus v podobě 10 % ze zaplacené částky do Samsung Rewards programu na další nákup v e-shopu samsung.cz.

Nezapomeňte se dívat na Epický livestream #SamsungFutureStore ve čtvrtek 16. února 2023 na Facebooku kanálu společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak!

Autor článku PR článek
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected].

Kapitoly článku