Samsung znovu rozjel 1+1 zdarma na Galaxy Watch 4. Tentokrát jsou ale ještě levnější

900 450 Samsung Galaxy Watch4 Classic silver

Samsung opět spouští oblíbenou akci 1+1 na Galaxy Watch 4 Classic, ke kterým dostanete druhé Galaxy Watch 4 zcela zdarma. Tentokrát je ale akce ještě o kus výhodnější, protože samotné hodinky jsou o další pětistovku levnější. Nabídka nicméně platí pouze do konce týdne. Kromě toho běží pouze do neděle také velké sleva na Galaxy M52 5G.

Galaxy Watch 4 zdarma

Galaxy Watch 4 Classic teď koupíte už za 7 490 Kč (dříve 9 990 Kč). A pokud to stihnete do konce týdne, automaticky k nim zdarma získáte Galaxy Watch 4 v barvě dle vlastního výběru, tedy dárek v hodnotě 5 490 korun. Druhé hodinky si můžete nechat a někomu je darovat, případně je rovnou u Mobil Pohotovosti prodat, čímž si snížíte cenu Watch 4 Classic jen na 4 990 Kč, anebo 213 Kč měsíčně.

Samsung Watch4 Classic

Ještě výhodnější pak je, pokud u Mobil Pohotovosti zároveň prodáte své staré chytré hodinky. Když je přihodíte na výkup, mohou vás nové Galaxy Watch 4 Classic vyjít dokonce jen 2 000 Kč, anebo na pouhých 85 Kč měsíčně. Díky speciální službě Koupíš, Prodáš si totiž doplatek rozdělíte do 26 splátek.

Galaxy M52 5G za nejlepší cenu

Pouze tento také běží velká sleva na Galaxy M52 5G, který může být váš jen za 6 290 Kč (běžně 6 990 Kč) – stačí v košíku zadat kód CERVEN10. Speciální cena platí pouze do neděle 12. června a vztahuje se na všechny tři barevné varianty.

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku