Domů » Bleskovky » Samsung žádá zaměstnance a dodavatele součástek: Zabraňte únikům Galaxy S8

Samsung žádá zaměstnance a dodavatele součástek: Zabraňte únikům Galaxy S8

Rok 2016 je v podání Samsungu jako na houpačce – první půlka se nesla ve znamení veleúspěšného modelu Galaxy S7, druhá pak ve fiasku okolo tabletofonu Galaxy Note7. Korejská firma bude chtít pochopitelně navázat na úspěchy prvního jmenovaného modelu, proto si chce velmi pečlivě pohlídat jeho nástupce. Manažeři Samsungu dokonce písemně vybízejí vlastní zaměstnance a dodavatele třetích stran, aby zabránili jakýmkoliv budoucím únikům tohoto modelu.

galaxy-S8

Samsung uvádí, že jakékoliv úniky mohou způsobit nevratné následky, které představují velké finanční riziko a vedou k rozbití partnerství a ztrátě důvěry. Samsung Galaxy S7 byl „pouze“ vylepšeným modelem Galaxy S6, tudíž se dá předpokládat, že korejský gigant připravuje na příští rok opravdovou lahůdku. Hovoří se o revolučním bezrámečkovém designu, duálním fotoaparátu a čtečce duhovky. Jsme zvědaví, jak se Samsungu prevence před úniky podaří, nebo budeme znát podobu a výbavu Galaxy S8 před jeho premiérou.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

10 komentářů

 1. „Hovoří se o revolučním bezrámečkovém designu, duálním fotoaparátu a čtečce duhovky.“

  No, aby takovy telefon byl opravdu revolucni, musi toho pridat vic nez je dualni fotoaparat, ctecku duhovky a zadne (minimalni) ramecky…

  No snad to nebude takova revolucni bomba jako Note 7 :D

  • Čtečka duhovky v praxi funguje dost blbě. Ne že by to bylo pomalé, ale funguje to je při téměř přímém pohledu do kamery (tedy telefon kolmo k obličeji). Osobně bych dal přednost čtečce otisku prstu, a to na přední straně zařízení.

   • Nic im nebrani aby tam dali citacku rohovky aj otlačku prsta tak ako to ma hp elite x3

   • a: kombinace obojiho se mi zda nejlepsi. Me ctecka duhovky funguje na vybornou. Jedine, kde je nefunkcni jest v aute, kdyz mam mobil v drzaku. A zrovna tam je dost naprd vytukavat PIN.

  • lerion (neregistrovaný): Prý mají všichni handsfree a SmartLock, kde se stala chyba?

 2. Take ze by se Samsung konecne zbavil toho predpotopniho tlacitka vepredu?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).