Domů » Bleskovky » Samsung začíná uvolňovat Android 6.0 pro Galaxy S6 a S6 edge

Samsung začíná uvolňovat Android 6.0 pro Galaxy S6 a S6 edge

Samsung na svých stránkách oznámil, že počínaje dnešním dnem začíná aktualizovat své loňské vlajkové lodě Galaxy S6 a S6 edge na Android 6.0 Marshmallow. Po testování, které začalo v domovské Jižní Koreji a v minulém týdnu údajně také v Polsku, by měl být update vypouštěn globálně skrze OTA, byť konečné datum aktualizace u telefonů prodaných mimo volný prodej mají v rukou mobilní operátoři.

galaxys6edgeupdate

Majitelé Galaxy S6 a S6 edge se mohou těšit na možnost přidělovat aplikacím jednotlivá oprávnění, rychlého pomocníka Now on Tap a další novinky v systému Android 6.0 Marshmallow, model S6 edge navíc od Samusngu dostane nové schopnosti pro zahnutou obrazovku. O dostupnosti aktualizace pro loňské tabletofony Galaxy S6 edge+ či Note 5 zatím nemáme žádné informace.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

11 komentářů

 1. Hmm, zatim neprisla…

 2. Petr (neregistrovaný)

  Taky pořád nic… Myslel jsem, že Samsung rovnou vydá aktualizaci na android 6.0.1 a ono ne?

 3. vaclaf (neregistrovaný)

  Zatim taky nic. Jsem zvedavej, jakej rozdil to bude oproti stavajicimu stavu.

 4. Uuuuuž? Neuvěřitelné…

 5. karel (neregistrovaný)

  To je rychlost teda… to bych ty trotly co to meli na starosti vykopal ze spolecnosti zavrenyma dverma

 6. Pulcik (neregistrovaný)

  Už to k někomu dorazilo… U mě zatím nic…

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *