Domů » Bleskovky » Samsung začíná uvolňovat Android 6.0 pro Galaxy S6 a S6 edge

Samsung začíná uvolňovat Android 6.0 pro Galaxy S6 a S6 edge

Samsung na svých stránkách oznámil, že počínaje dnešním dnem začíná aktualizovat své loňské vlajkové lodě Galaxy S6 a S6 edge na Android 6.0 Marshmallow. Po testování, které začalo v domovské Jižní Koreji a v minulém týdnu údajně také v Polsku, by měl být update vypouštěn globálně skrze OTA, byť konečné datum aktualizace u telefonů prodaných mimo volný prodej mají v rukou mobilní operátoři.

galaxys6edgeupdate

Majitelé Galaxy S6 a S6 edge se mohou těšit na možnost přidělovat aplikacím jednotlivá oprávnění, rychlého pomocníka Now on Tap a další novinky v systému Android 6.0 Marshmallow, model S6 edge navíc od Samusngu dostane nové schopnosti pro zahnutou obrazovku. O dostupnosti aktualizace pro loňské tabletofony Galaxy S6 edge+ či Note 5 zatím nemáme žádné informace.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments