Domů » Bleskovky » Samsung v Moskvě postavil obří Galaxy S7 edge: Na výšku má 80 metrů

Samsung v Moskvě postavil obří Galaxy S7 edge: Na výšku má 80 metrů

Smartphony se neustále zvětšují. Zatímco loňský Samsung Galaxy S6 edge měl 5,1″ displej, jeho letošní nástupce má úhlopříčku displeje o 0,4″ větší. Tento model navíc dostal speciální ruskou edici, která má úhlopříčku neuvěřitelných 70 metrů. Nevěříte? Věřte!

Samsung využil k propagaci svého aktuálního vlajkového smartphonu kancelářskou budovu v moskevské čtvrti Sokol, která je 80 metrů vysoká a 40 metrů široká. Tuto obrovskou plochu pokryl korejský gigant spoustou LED panelů (pochopitelně na okrajích zahnutých) a vytvořil z nich gigantickou „maketu“ svého telefonu.

Russia_Signage_Main_2

Na jejím displeji neustále běží reklama vyzdvihující přednosti Galaxy S7 edge (recenze), kterou nikdo nepřehlédne – je vidět ze vzdálenosti větší než 2 kilometry a denně kolem ní projede 800 tisíc lidí.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

 1. jochen (neregistrovaný)

  Jo a přesně kvůli takovým nesmyslům pak stojí ten telefon třicet tisíc a ne patnáct.

  • Martin (neregistrovaný)

   Prosímtě, a kde jsi ho viděl za 30tisíc? Vždyt stojí v ofiko shopech 22 599,-
   na jiných českých eshopech i 17 800,-

   • Tak to je ta nejnižší kapacita. Vyšší (kterou sem radši ani nepřivezou) by stála právě těch 30 tisíc:)

 2. Tomas (neregistrovaný)

  Koncne poradne padlo!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).