Domů » Bleskovky » Samsung v Moskvě postavil obří Galaxy S7 edge: Na výšku má 80 metrů

Samsung v Moskvě postavil obří Galaxy S7 edge: Na výšku má 80 metrů

Smartphony se neustále zvětšují. Zatímco loňský Samsung Galaxy S6 edge měl 5,1″ displej, jeho letošní nástupce má úhlopříčku displeje o 0,4″ větší. Tento model navíc dostal speciální ruskou edici, která má úhlopříčku neuvěřitelných 70 metrů. Nevěříte? Věřte!

Samsung využil k propagaci svého aktuálního vlajkového smartphonu kancelářskou budovu v moskevské čtvrti Sokol, která je 80 metrů vysoká a 40 metrů široká. Tuto obrovskou plochu pokryl korejský gigant spoustou LED panelů (pochopitelně na okrajích zahnutých) a vytvořil z nich gigantickou „maketu“ svého telefonu.

Russia_Signage_Main_2

Na jejím displeji neustále běží reklama vyzdvihující přednosti Galaxy S7 edge (recenze), kterou nikdo nepřehlédne – je vidět ze vzdálenosti větší než 2 kilometry a denně kolem ní projede 800 tisíc lidí.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments