Samsung uvedl do prodeje microSD kartu s obří kapacitou 512 GB

Samsung dnes v České republice a na Slovensku začal prodávat paměťovou kartu microSD EVO Plus s obří kapacitou 512 GB. Jedná se o kartu třídy 10 (stupeň 3) s rychlostí čtení až 100 MB/s a zápisem až 90 MB/s. Karta se může pochlubit čtyřstupňovou ochranou a desetiletou zárukou. Karta podle výrobce vydrží až 72 hodin v mořské vodě, zvládne také extrémní teploty a vaše data ochrání před poškozením letištními rentgeny a působením magnetického pole. Součástí balení je také adaptér do klasického SD slotu.

Doporučená koncová cena 512GB microSD karty byla stanovena na 6 999 Kč včetně DPH (274 eur na Slovensku). Zakoupit ji můžete  například na Alza.cz. I nadále běží speciální promo akce Samsungu, kdy při koupi modelu Galaxy Note 9 v 512GB verzi dostanete tuto paměťovou kartu k telefonu zcela zdarma (informovali jsme zde).

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

7 komentářů

  1. dsadasd (neregistrovaný)

    A ještě jedna věc… neřekl bych že je to obří kapacita ale pouze velká/dostatečná…

    viz: SanDisk SDXC 1TB Extreme Pro UHS-I (V30) U3

  2. NOname (neregistrovaný)

    Šašek :D, jako tohle co vyprodukoval to nevytvori ani muj pes :D

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel