Domů » Bleskovky » Samsung uvedl do prodeje microSD kartu s obří kapacitou 512 GB

Samsung uvedl do prodeje microSD kartu s obří kapacitou 512 GB

Samsung dnes v České republice a na Slovensku začal prodávat paměťovou kartu microSD EVO Plus s obří kapacitou 512 GB. Jedná se o kartu třídy 10 (stupeň 3) s rychlostí čtení až 100 MB/s a zápisem až 90 MB/s. Karta se může pochlubit čtyřstupňovou ochranou a desetiletou zárukou. Karta podle výrobce vydrží až 72 hodin v mořské vodě, zvládne také extrémní teploty a vaše data ochrání před poškozením letištními rentgeny a působením magnetického pole. Součástí balení je také adaptér do klasického SD slotu.

Doporučená koncová cena 512GB microSD karty byla stanovena na 6 999 Kč včetně DPH (274 eur na Slovensku). Zakoupit ji můžete  například na Alza.cz. I nadále běží speciální promo akce Samsungu, kdy při koupi modelu Galaxy Note 9 v 512GB verzi dostanete tuto paměťovou kartu k telefonu zcela zdarma (informovali jsme zde).

Samsung Galaxy Note 9: recenze

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments