Domů » Bleskovky » Samsung Unpacked začíná dnes v 16:00. Sledujte s námi živý přenos

Samsung Unpacked začíná dnes v 16:00. Sledujte s námi živý přenos

Velký den pro korejského giganta je tady. Ačkoli jsme měli v posledních měsících díky únikům vydatný přísun informací, oficiálního představení ohebných telefonů Galaxy Z Fold 3 a Z Flip 3 se dočkáme až dnes. Společně s novými smartphony pravděpodobně uvidíme také dvojici chytrých hodinek s Wear OS a bezdrátová sluchátka Galaxy Buds 2.

6a0120a5580826970c0282e1126bf320
Samsung Unpacked odstartuje už dnes od 16:00

Největší pozornost na sebe strhávají právě ohebné telefony, které by vůbec poprvé měly být odolné proti vodě. Bez povšimnutí ale nezůstanou ani hodinky Galaxy Watch 4 a Galaxy Watch 4 Classic, které oficiálně ukončí éru operačního systému Tizen v nositelné elektronice od Samsungu. Bezdrátová sluchátka Galaxy Buds 2 se již dostala k prvním zákazníkům a podle prvních ohlasů se máme na co těšit.

Galaxy Unpacked August 2021: Official Replay | Samsung

Přímý přenos z akce Samsung Unpacked začne dnes v 16:00. Ve stejný čas na SMARTmanii najdete články s prvními dojmy ze všech představených produktů. Ve spolupráci s TV Óčko pro vás rovněž na 16. srpna od 15:00 chystáme speciální díl pořadu Mixxxer, kde se budeme věnovat právě ohebným telefonům a se zajímavými hosty rozebereme všechny představené novinky.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Diskuze k článku

  1. Když tu budu :D tak se podívám. Jsem zvědav na hodinky. Víc mě tak nějak nezajímá…..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).