Domů » Bleskovky » Samsung údajně připravuje odolný Galaxy S5 Active

Samsung údajně připravuje odolný Galaxy S5 Active

Samsung na veletrhu Mobile World Congress představil telefon Galaxy S5, který bude letošní vlajkovou lodí korejského výrobce. Zdroj @evleaks na twitterovém účtu přinesl informaci, že se v budoucnu můžeme dočkat i jeho odolnější verze s přízviskem Active, který Samsung údajně vyvíjí pod kódovým názvem SM-G870x.

 

Jelikož původní Galaxy S5 nabízí zvýšenou odolnost proti vniknutí prachu a vody s certifikací IP67, může verze Active překvapit například kompletní vodotěsností nebo dokonce přijít s vojenskými certifikacemi, zajišťujícími odolnost proti vniknutí soli, vlhkosti, deště nebo zvýšenou odolnost proti vibracím, slunečnímu zářením nebo náhlým teplotním rozdílům. Tento model má být podle @evleaks dostupný nejdříve u amerických operátorů AT&T a Sprint, po té by měl být v prodeji i u ostatních operátorů.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. loko (neregistrovaný)

    hmm, odolnost vůči mechanickému poškození by mohla být zajímavější (a praktičtější)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).