Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Samsung údajně chystá odpověď na Apple Pay, přijít má příští rok

Samsung údajně chystá odpověď na Apple Pay, přijít má příští rok

Server Re/Code zveřejnil informaci, která vlastně ani není žádným velkým překvapením, Samsung má na trhu již několik zařízení čipem NFC a snímačem otisků prstů, proč tedy jejich schopnost nevyužít pro autorizaci finančních transakcí, jako tak učinil Apple?

  

V implementaci mu k tomu má pomoci služba LoopPay, jejíž know how by si korejský gigant licencoval. Čtečku otisků prstů umí na telefonech Samsungu k placení využít aplikace PayPal, řešení LoopPay by však našlo využití v jakémkoliv obchodě, který přijímá bezkontaktní platební karty. V mobilních platbách se ukrývá obrovský potenciál a Samsung si určitě bude chtít uzmout kus tohoto lákavého koláče. Pokud se spekulace setká s pravdou, dočkáme se platebního systému od Samsungu již v příštím roce.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

  1. imperator (neregistrovaný)

    opakovanie = kopirka = odpoved ? som nevedel

  2. Taylor (neregistrovaný)

    Achjo, to už snad není možný jak je Samsung trapný, vždycky když nějaký výrobce přijde s nečím novým, po měsíci se objeví zpráva, že Samsung přichází s odpovědí. Sony má svou voděodolnost a krásný design, HTC má design jako nikdo jiný a jeho repráčky jsou nejlepší v telefoním světě, iPhone má svoji plynulost a spolehlivost iOS a nejlepší čtečku otisku prstů. Není divu, že mu prodeje klesají, každý si rači koupí něco za nižší cenu od čínského výrobce. Jediné co se mi od Samsungu líbí je řada Note, kde má svůj stylus.

  3. Petr (neregistrovaný)

    Opravdu? A on o tom s ad nekdo pochyboval? :-))

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel