Domů » Bleskovky » Aplikace Samsung S Health je dostupná pro všechny telefony s Androidem

Aplikace Samsung S Health je dostupná pro všechny telefony s Androidem

Samsung se otevírá světu. Jeho nové chytré hodinky Gear S2 je možné spárovat prakticky s jakýmkoliv telefonem s Androidem, stejně tak zdravotní aplikace S Health se nově neomezuje pouze na telefony značky Samsung.

  

Aplikace S Health dokáže měřit veškerou vaši denní aktivitu – měřit tep, ušlé kroky, hlídat množství vypitých tekutin, příjem a výdej kalorií; zkrátka vše, co byste od zdravotní aplikace očekávali. Nechybí ani měření UV záření či saturace kyslíku v krvi, ty však stejně jako měření tepu vyžadují potřebné senzory.

   

S Health také umí nastavovat denní cíle a zastoupit tak funkci osobního trenéra. Dosud bylo možné aplikaci používat pouze s telefony Samsung s operačním systémem Android 5.01 Lollipop, nyní je možné používat ji na jakémkoliv telefonu s Androidem 4.4 KitKat a novějším. Aplikaci si můžete stáhnout zdarma z následujícího odkazu. 

Odkaz na Google Play

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).