Domů » Bleskovky » Samsung potvrzuje jméno i datum představení: Galaxy Note7 bude mít premiéru 2. srpna

Samsung potvrzuje jméno i datum představení: Galaxy Note7 bude mít premiéru 2. srpna

Samsung rozeslal oficiální pozvánku na příští Unpacked Event, který se odehraje 2. srpna v New Yorku, Londýně a Riu de Janeiru. S jistotou můžeme říci, že na této události bude odhalen nový tabletofon Galaxy Note7.

GalaxyNote7_Invitation_Main_1

Přeskočení řady Note 6 je zdůrazněno přímo na pozvánce – akce se jmenuje 7 Unpacked 2016, a v levém kolečku tvořeném hroty pera Galaxy Pen je bíle vysvícen sedmý hrot v pořadí. Korejský výrobce také na svých stránkách objasňuje, proč k přeskočení šestky sáhnul – důvodem je sjednocení portfolia s vlajkovou řadou Galaxy S7.

Samsung Galaxy Note 7

Samsung bude přímý přenos z newyorské premiéry streamovat na svém webu, akce začne v 11 hodin EDT, což je v 17:00 středoevropského letního času.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

  1. pet (neregistrovaný)

    snad bude mi konecne vysku pod 150 mm a vahu pod 150 g!!!!!!!!!!!!

  2. Hlavne nech má IP68.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).