Sledujte nás na YouTube

Samsung Omnia W: Známe cenu, hands-on video

Jihokorejská společnost v pondělí představila svůj nový telefon s relativně kompaktními rozměry a operačním systémem Windows Phone 7.5 nazvaný Samsung Omnia W. Dnes se na internetu objevilo nové video, které podrobně ukazuje vzhled a funkce nové Omnie. Velmi nás potěšil fakt, že zařízení už standardně podporuje funkci Sdílení internetu (WifFi tethering). Tato vlastnost zatím u většiny stávajících telefonů s nainstalovaným Mangem chybí, na internetu ale kolují dohady, že je to způsobeno chybějícími ovladači pro chipsety a že bychom se mohli na některých zařízeních (a u vybraných operátorů) dočkat aktualizace, která tuto funkci do systému doplní.

 Další příjemnou zprávou je očekávaná cena tohoto zařízení. Na italském e-shopu Expansys.it se totiž už objevilo v předprodeji za € 384,99, v přepočtu zhruba devět a půl tisíce korun, což se u telefonu s 1,4 GHz procesorem a 3,7″ Super AMOLED displejem dá považovat za velice příznivou částku.

Zdroje: TechieLobang.comExpansys.it

Miroslav Havlíček

15 komentářů

 1. premikkoci (neregistrovaný)

  Můžeš být konkrétní? Dlouho jsem nesledoval xda…

 2. janac_marek (neregistrovaný)

  Páči sa mi tento mobil.
  Zrejme svoj iPhone 4 vymením práve za toto a budem mať súkromný aj pracovný mobil WP.

 3. dwbmb (neregistrovaný)

  V přepočtu za 9500, tzn 13 až 13 000 v našich obchodech. S tou velice příznivou cenou bych to nepřeháněl :) Jinak jo, pokud moje Omnia 7 nepřestane pravidelně navštěvovat reklamační oddělení, tak jí vyměním pravděpodobně za toto.

 4. Ip Man (neregistrovaný)

  Já se spíš těším na ten chystaný Galaxy SII s WP7 jak jste zde o něm již psaly. Myslím si že to je Focus S, ale u nás bude zřejmě pod jiným názvem.

  • mino (neregistrovaný)

   ten bude mať len displej a fotoaparát z Galaxy S2 (v dobe keď bude Galaxy S2 a Nexus Prime s HD SAMOLEDom)

 5. Lidi co blázníte a spekulujete? Samsung již před dvěma nebo třema dny přímo v tiskové zprávě uvedl: “V České republice bude Samsung Omnia W dostupný v druhé polovině listopadu. Za doporučenou maloobchodní cenu 8 899,- Kč včetně DPH.” to by mělo znamenat, že reálná cena bude ještě cca o 1000 Kč nižší.

 6. strasny picus (neregistrovaný)

  pockam kym padne na 200 eur.

 7. Honza (neregistrovaný)

  no omnia W je úplně to stejný jako omnia 7 podle toho co tu čtu akorát má navíc videohovor:D jien jrozdíl jsem fakt nespozoroval a jestli teď omnia 7 stojí 6500 na alze tak proč by měl stát 13000 jen s tím rozdílem že už tam bude předinstalovaný mango:D

  • Peca (neregistrovaný)

   Pro me osobne ma vyhodu proti O7: kompaktnejsi rozmery, 3,7 displej je pro me max, pak novejsi procak a vykonejsi grafika. Pak uz se da skoro rict, ze s Omnii 7 ma spolecny jen ten nazev, popr. design :-)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *