Samsung odhalil část designu Galaxy S4: Prim hrají oblé tvary

Už jen pouhé dva dny nás dělí od oficiálního odhalení nové generace smartphonu Samsung Galaxy. Výrobce po celou dobu jeho vývoje těžce pracoval i na tom, aby nám utajil jeho finální podobu a nutno dodat, že se mu to dařilo velmi dobře. Zřejmě to se stalo i důvodem, proč nás nyní nechává nahlédnout pod svou pokličku. Snímek, který se objevil na facebookových stránkách Samsungu nám ukazuje roh neznámého telefonu. Ačkoliv je zveřejněná fotografie poměrně tmavá a tváří se velmi tajemně, můžeme si povšimnout několika věcí.

Zachycený smartphone vypadá velice podobně jako současný model Samsung Galaxy S III, což by potvrzovalo pravost včera zveřejněných snímků. Další zajívamou věcí je absence telefonního sluchátka. To by naopak mohlo naznačovat, že si s námi Samsung pouze hraje a úmyslně nám předsouvá mylné informace a chce překvapit v maximální možné míře. Ať už je pravda jákákoliv, mlha plná tajemství okolo modelu Galaxy S4 se rozplyne již 14. března v New Yorku, kde se odehraje premiéra jednoho z nejočekávanějších smartphonů pro letošní rok.

Autor článku
Richard Streit
Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku