Domů » Bleskovky » Samsung nepřímo potvrdil, že Galaxy Note 4 bude mít QHD displej

Samsung nepřímo potvrdil, že Galaxy Note 4 bude mít QHD displej

Pokračovatel řady tabletofonů od Samsungu má přijít letos v září na veletrhu IFA v Berlíně, nicméně již nyní můžeme téměř s jistotou potvrdit jeden důležitý parametr, kterým se bude novinka chlubit. Samsung totiž přímo na svých stránkách zveřejnil profil dosud neoznámeného zařízení s kódovým označením SM-N910A, které se bude pyšnit displejem o rozlišení 2 560 × 1 440 pixelů.

 

Úhlopříčka Note 4 bude zcela určitě větší než u LG G3, nicméně i při spekulované velikosti 5,7 palce by jeho jemnost byla úctyhodných 515 ppi. Otázkou je, zdali se ona velikost displeje potvrdí, když dnešní „mini“ verze mobilních telefonů dosahují úhlopříček kolem pěti palců. Co se týče ostatní hardwarové výbavy, podle serveru SamMobile by měl pod QHD displejem tepat procesor Qualcomm Snapdragon 805 nebo Exynos 5433 (v závislosti na destinaci), na zádech tabletofonu má být čočka 16Mpx fotoaparátu.

 
Bude mít Galaxy Note 4 zakřivený displej jako Galaxy Round?

Rovněž se objevily spekulace, že by Note 4 měl přijít ve více variantách, přičemž jedna z nich by měla mít zakřivený displej, podobně jako model Galaxy Round, nicméně této informaci nepříkládáme velkou váhu. Ostatně již dříve se objevily zprávy naznačující třístranný displej Youm. Prozatím si tedy musíme vystačit s tím, že displej Galaxy Note bude zase o něco jemnější.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *