Zdroj: Samsung

Samsung má nový tablet Galaxy Active 3. Kromě odolnosti překvapí i cenou

Jihokorejský Samsung včera představil nový odolný tablet Galaxy Tab Active 3. Ten je určený k profesionálnímu použití v náročných podmínkách, přesto se vyznačuje kompaktním provedením a dobrou mobilitou. Ocení ho především pracovníci v terénu, díky funkcím typu Touch Sensitivity ho lze používat i v rukavicích.

Galaxy Tab Active3
Tablet Tab Active 3 je určený k profesionálnímu použití v náročných podmínkách

„Pracovní návyky se po celém světě rychle mění – ve velkém opouštíme kanceláře a přesouváme se do terénu,“ prohlásil KC Choi, viceprezident a ředitel týmu Global Mobile B2B v divizi mobilních komunikací Samsung Electronics. „Při vývoji tabletu Galaxy Tab Active3 jsme pozorně sledovali zpětnou vazbu zákazníků i obchodních partnerů. Naším cílem bylo nabídnout produkt, který by lidem usnadňoval práci. Galaxy Tab Active3 je odolnější než předchozí modely, a navíc i podstatně výkonnější, takže bez potíží zvládne nejmodernější aplikace,“ dodal.

1 samsung galaxy tab active3
Samsungu Galaxy Tab Active3 nechybí ani populární S-Pen

Tablet Galaxy Tab Active 3 obdržel certifikát MIL-STD-810H, takže se s ním můžete pustit i do hodně náročného prostředí, zvládne také pád z 1,5 metru a mimo jiné získal i certifikát IP68. Pod displej o velikosti 8 palců s rozlišením 1 920 x 1 200 se ukryl výkonný procesor Exynos 9810, paměť 4 GB RAM a interní úložný prostor až 64 GB. Baterie má kapacitu 5 050 mAh a k dispozici je i režim Bez baterie s externím napájením. Rozhodně tedy nejde o žádné ořezávátko.

samsung galaxy tab active3
Galaxy Tab Active 3 má certifikát MIL-STD-810H a IP68

Fotoaparát na zadní straně má rozlišení 13 megapixelů, přední kamerka pro videohovory má megapixelů pět. Tablet rovněž disponuje režimem DeX, dotykovým perem S-Pen, rozšířenou realitou Google ARCore nebo NFC. Novinka bude v České republice k dispozici od 9. října za doporučenou maloobchodní cenu 11 499 Kč. K dostání bude v černé barvě.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku