Domů » Články » Samsung Gear Fit2 Pro: ideální volba pro fitness nadšence

Samsung Gear Fit2 Pro: ideální volba pro fitness nadšence

Vybrat vánoční dárek pro sportovce duší i tělem je letos opravdu jednoduché, s nabídkou produktů nositelné elektroniky od společnosti Samsung nemůžete šlápnout vedle.

Nový fitness náramek Samsung Gear Fit2 Pro je stvořený pro aktivně žijící lidi, kteří se o kondici a výkony svého těla zajímají nejen v během samotného sportovního výkonu, ale v průběhu celého dne včetně spánku. Náramek nabízí pokročilé monitorování tepové frekvence, přičemž sám dokáže rozpoznat typ fyzické aktivity, kterou jeho majitel zrovna provádí.

Díky své voděodolnosti do 5 ATM nebo hloubky až 50 metrů bude skvělým společníkem pro plavce, kterým na svém 1,5palcové Super AMOLED displeji nabídne informace o počtu uplavaných bazénů, čase na jeden bazén a dokonce i typu temp. Potěší i zabudovaná GPS, která běh nebo jízdu zaznamená s velkou přesností, čímž motivuje k neustálé touze po zlepšování svých výkonů. Stejně tak jako u veškerého příslušenství od společnosti Samsung, i u náramku Gear Fit2 Pro hraje jednu z hlavních rolí design.

Tento stylový a ergonomický doplněk je lehký, za všech okolností a při každém pohybu pohodlný. Můžete vybírat z černé a černočervené varianty, přičemž díky různým velikostem pásku bude vhodným dárkem pro sportovce i sportovkyně. Doporučená maloobchodní cena náramku Gear Fit2 Pro je 5 990 Kč.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.