Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Tab S 10.5 uniká na prvních snímcích, překvapení v designu se nekoná

Samsung Galaxy Tab S 10.5 uniká na prvních snímcích, překvapení v designu se nekoná

Nové tablety řady Galaxy Tab S mají přijít nejméně ve dvou úhlopříčkách displejů, 8.4 a 10.5 palců. Díky Evleaks se již s předstihem můžeme podívat na tiskové fotografie druhého jmenovaného, jeho vzhled nevybočuje ze zajetých kolejí korejského výrobce a přináší očekávané designové prvky, jako zakulacené rohy, oválné tlačítko pro návrat na domovskou obrazovku, či perforovaná záda.

 

Podle posledních spekulací má nová řada tabletů přijít se snímačem otisků prstů a poslední verzí systému Android 4.4 s nadstavbou TouchWiz. U 10.5palcového modelu jsou očekávány následující parametry: Displej (patrně AMOLED) s rozlišením 2560 × 1600 pixelů, osmijádrový čip Exynos 5, 3 GB RAM, 8 Mpx fotoaparát a rovněž volitelná podpora pro nejrychlejší sítě LTE.

   

Představení těchto tabletů má proběhnout na akci, kterou Samsung pořádá 12. června v New Yorku. O nově představených zařízeních a jejich finálních specifikacích vás budeme pochopitelně informovat.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

8 komentářů

 1. vojja01 (neregistrovaný)

  To je ten nejhnusnější a nejohranější design na světě.

 2. Vojta (neregistrovaný)

  Ukázka kreativity a tvůrčího designu v jednom zařízení. Každý zařízení vypadá stejně, ani špetka inovace a bohužel tablet je hnusnej.

 3. Hlavního designéra snad už vyhodili, ne? Takže toto by měla být jeho poslední práce. Snad se na další tablety bude dát alespoň koukat.

 4. Ukakámsidopolévky (neregistrovaný)

  Proč řešíte vzhled? Stejně si to každý nacpe do pouzdra a u tablertu, stejně jako u telefonu, čumí na display a ne konstrukci … jde vidět, že jsou zde na stránkách jen děti, kterým ještě nesestoupily varlata a proto řeší vzhled.

 5. Martin (neregistrovaný)

  Ukakámsidopolévky (neregistrovaný) :

  Tak když si něco kupuji tak jako první mě zajímá cena a hned vzhled a pak ten zbytek.

 6. Mně třeba přijde vzhled docela vpohodě, tipuju, že ti, kteří zde nadávají na design Samsungu, doma vlastní hnus typu HTC M8 apod. Tohle podle mě nenadchne, ale ani neurazí, každý ví, že takhle Samsung vypadá a co se týče marketingu, tak jim to tak vyhovuje. (Stejně tak produkty od Apple poznáte na první pohled).

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).