Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S8 a S8+: máme nové rendery a známe evropské ceny

Samsung Galaxy S8 a S8+: máme nové rendery a známe evropské ceny

Premiéra smartphonů Samsung Galaxy S8 a S8+ se každým dnem se blíží, a množství informací, které nás mohou v těchto dnech překvapit, se pomalu začíná blížit nule. Svoji trošku do mlýna nyní přihazuje @evleaks, který odhaluje nejen rendery tří barevných variant, ale i oficiální evropské ceny obou modelů a jejich příslušenství.

Galaxy S8 na nových renderech
Galaxy S8 na nových renderech

Telefony na snímcích mají mít barvy black sky, orchid grey a arctic silver, tedy černou, šedou a stříbrnou. Potěšující je, že všechny varianty mají černou čelní stranu, u které nebudou vidět otvory v horním rámečku nad displejem.

Podle @evleaks má Samsung Galaxy S8 v Evropě přijít na 799 EUR (asi 21 700 korun), jeho větší bráška pak bude stát 899 EUR (asi 24 400 korun). K oběma telefonům bude Samsung prodávat dokovací stanici DeX pro připojení periferií, ta bude stát 150 EUR (asi 4 100 korun) a helmu pro virtuální realitu GearVR za 129 EUR (3 500 korun). Představena bude i nová sférická kamera Gear360, za kterou si bude korejský výrobce účtovat 229 EUR (asi 6200 korun).

Samsung Galaxy S8: vše, co jste chtěli vědět (velký přehled)

Všechny zmíněné novinky budou představeny 29. března na tiskové konferenci, která se koná v New Yorku a Londýně. Na místě nebude chybět ani naše redakce, takže vám krátce po skončení nabídneme první dojmy a videopohled na obě novinky.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

8 komentářů

 1. K cemu bude slouzit to tlacitko pod ovladanim hlasitosti?

  • Pro asistenta, náhrada za S-voice vyvolávané Homem.

   • Diky za info…uz jsem se chtel radovat za mechanickou spoust fotoaparatu :)

   • Na dvoupolohovou funkci tlačítka můžeme zapomenout, ale snad bude možné si přenastavit funkci, předpokládám, že ten jejich Bexter nebo jak nám tu bude stejně vcelku na nic.

 2. Nechápu co mají s tou cenou. Mě to moc nepřijde. S6edge+ jsem kupoval za 28tis. A takové funkce neměla oproti S7 edge.

  • Je to Android, výrobce má minimální podíl na vývoji SW (OS) a napojených služeb. Dát 28tis. za tlfon s Androidem je dobrej úlet :) Navíc za Samsung. Předpokládám, že i gambluješ :))

   • 28 tisíc bylo dost za s6 edge ale 25 za samsung galaxy s8 plus je b v pohodě protože nabídne o hodně víc než iphone 7 plus a je o 6 tisíc levnější jako každej novej samsung je lepší než iphone a levnější no jo no buď chceš značku nebo kvalitu

   • g4mirek (neregistrovaný): S6 Edge je ve výprodeji, resp. už ani není v nabídce. Nemá smysl řešit poměr cena/výkon.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).