Samsung Galaxy S8 a S8+: máme nové rendery a známe evropské ceny

Premiéra smartphonů Samsung Galaxy S8 a S8+ se každým dnem se blíží, a množství informací, které nás mohou v těchto dnech překvapit, se pomalu začíná blížit nule. Svoji trošku do mlýna nyní přihazuje @evleaks, který odhaluje nejen rendery tří barevných variant, ale i oficiální evropské ceny obou modelů a jejich příslušenství.

Galaxy S8 na nových renderech
Galaxy S8 na nových renderech

Telefony na snímcích mají mít barvy black sky, orchid grey a arctic silver, tedy černou, šedou a stříbrnou. Potěšující je, že všechny varianty mají černou čelní stranu, u které nebudou vidět otvory v horním rámečku nad displejem.

Podle @evleaks má Samsung Galaxy S8 v Evropě přijít na 799 EUR (asi 21 700 korun), jeho větší bráška pak bude stát 899 EUR (asi 24 400 korun). K oběma telefonům bude Samsung prodávat dokovací stanici DeX pro připojení periferií, ta bude stát 150 EUR (asi 4 100 korun) a helmu pro virtuální realitu GearVR za 129 EUR (3 500 korun). Představena bude i nová sférická kamera Gear360, za kterou si bude korejský výrobce účtovat 229 EUR (asi 6200 korun).Nepřehlédněte

Samsung Galaxy S8: vše, co jste chtěli vědět (velký přehled)

Všechny zmíněné novinky budou představeny 29. března na tiskové konferenci, která se koná v New Yorku a Londýně. Na místě nebude chybět ani naše redakce, takže vám krátce po skončení nabídneme první dojmy a videopohled na obě novinky.

Autor článku
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku