Sledujte nás na YouTube

Samsung Galaxy S7 bude údajně představen 21. února

Dlouze se spekuluje o tom, že Samsung urychlil vývojový proces své budoucí vlajkové lodě, a že model Galaxy S7 (více informací) bude představen již v lednu příštího roku. Podle nejnovějších informací serveru SamMobile však má k premiéře tohoto modelu dojít „až“ 21. února na akci Galaxy Unpacked 2016.

  

Tento termín není zvolen náhodně, 22. února totiž začíná tradiční veletrh Mobile World Congress v Barceloně, a Samsung obvykle představuje nové produkty právě v jeho předvečer. I když se tento termín zdá být logickým, stále věříme, že premiéra Galaxy S7 přijde o něco dříve, například mezi 6 a 9. lednem na veletrhu CES v Las Vegas.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *