Samsung Galaxy S7 má přijít ve čtyřech variantách: Máme fotografie šasi i video 3D modelu

S blížícím se začátkem Nového roku přichází čím dál více informací o chystané lodi Samsungu pro příští rok, která stejně jako letošní model nepřijde v jedné, ale rovnou ve čtyřech variantách. Podle renomovaného zdroje @evleaks se můžeme těšit na základní model Galaxy S7, jeho zahnutou variantu Galaxy S7 edge a pak na jejich tabletofonové verze Galaxy S7 Plus a S7 edge Plus.

  

Oproti loňské generaci přibude větší varianta s plochým displejem, jejíž neoficiální rendery nedávno odhalil výrobce krytů ITSkins (více informací). Nyní se k nám na videu dostává detailnější 3D render od @OnLeaks a uSwitch, tedy osvědčené dvojice, která nám před nedávnem stejným způsobem odhalila s předstihem nové Nexusy.

Kromě toho se můžeme také podívat na první živé snímky šasi, ačkoliv ty nám zase tolik neprozradí. Snad jen kovový materiál s plastovými předěly.

    

Řadu Galaxy S7 má pohánět vlastní čipset Exynos 8890 nebo Qualcomm Snapdragon 820, menší modely mají údajně dostat 5,1″ displej, větší 6palcový. Představení je očekáváno v únoru na veletrhu MWC.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. AIKON (neregistrovaný)

    Samsung ještě zapomněl na jabko na zádech – tak u S8 to snad dotáhnout do konce.

    Jo všechno to sou placky, ale když umí A která mají svůj design a celkem hezký, nechápu proč jedou s S7 takovou kopírku.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *