Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S7 a S7 edge dostávají růžovo-zlatý kabátek

Samsung Galaxy S7 a S7 edge dostávají růžovo-zlatý kabátek

Pořádně vybavený smartphone nemusí být devizou pouze mužů, výrobci myslí i na jejich něžné polovičky. Prakticky všechny současné vlajkové lodě (iPhone 6s, LG G5, Huawei P9, Sony Xperia Z5) seženete v růžové barvě, výjimkou byl snad jen Samsung s modely S7 a S7 edge. I ten ale nakonec podlehl.

galaxy S7 pink

Nová barevná varianta Galaxy S7 (edge) nazvaná Pink Gold byla představena v domovině Samsungu Jižní Koreji, výrobce ji má však v plánu přivést i na další vybrané trhy. Nový barevný odstín podle Samsungu vyjadřuje pohodlí a má sloužit uklidnění. Ostatní hardwarová výbava telefonu zůstává poplatná standardní verzi.

Samsung není jediný v „opožděném“ představení růžové varianty svého telefonu, v minulém týdnu Sony převléklo do růžové svůj vlajkový model Xperia Z5 Premium. Jeho dostupnost je ale prozatím omezena na asijský trh.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel