Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S7 a S7 edge dostávají růžovo-zlatý kabátek

Samsung Galaxy S7 a S7 edge dostávají růžovo-zlatý kabátek

Pořádně vybavený smartphone nemusí být devizou pouze mužů, výrobci myslí i na jejich něžné polovičky. Prakticky všechny současné vlajkové lodě (iPhone 6s, LG G5, Huawei P9, Sony Xperia Z5) seženete v růžové barvě, výjimkou byl snad jen Samsung s modely S7 a S7 edge. I ten ale nakonec podlehl.

galaxy S7 pink

Nová barevná varianta Galaxy S7 (edge) nazvaná Pink Gold byla představena v domovině Samsungu Jižní Koreji, výrobce ji má však v plánu přivést i na další vybrané trhy. Nový barevný odstín podle Samsungu vyjadřuje pohodlí a má sloužit uklidnění. Ostatní hardwarová výbava telefonu zůstává poplatná standardní verzi.

Samsung není jediný v „opožděném“ představení růžové varianty svého telefonu, v minulém týdnu Sony převléklo do růžové svůj vlajkový model Xperia Z5 Premium. Jeho dostupnost je ale prozatím omezena na asijský trh.

https://twitter.com/sonyxperia/status/719798721907712000

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).