Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S6 přijde ve dvou variantách, potvrzuje další zdroj

Samsung Galaxy S6 přijde ve dvou variantách, potvrzuje další zdroj

Loni nás Samsung překvapil představením dvou variant tabletofonu Galaxy Note 4, letos se zřejmě chystá podobný trik zopakovat se svojí vlajkovou lodí Galaxy S6. Nejprve se objevily spekulace o modelu s dvakrát zahnutým displejem, ty však záhy uzemnily uniklé obrázky klasického telefonu, který designem nijak nevybočuje ze zaběhnutých standardů Samsungu.

  

O tom, že se chystají dvě varianty vlajkové lodě, nyní informuje deník Business Insider. První má obsahovat kovové prvky po vzoru Galaxy Alpha nebo řady Galaxy A, druhý má disponovat zahnutým displejem. Hardware má záviset na regionu, ve kterém bude telefon prodáván – má přijít varianta jak s procesorem Qualcomm Snapdragon 810, tak model s vlastním Exynosem 7420. Displej s Quad HD rozlišením (1440 × 2560 px) má mít úhlopříčku 5,2 nebo 5,5 palců. 

  

K představení obou modelů by mělo dojít na březnovém barcelonském veletrhu Mobile World Congress společně s chytrými hodinkami s kruhovým ciferníkem

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. orgasmic (neregistrovaný)

    Pry…blablabla, pry…blablabla

    Snad jeste nikdy nebyly pravdive informace.

    Serte na to a piste radeji o necem realnem.

  2. Shield (neregistrovaný)

    No jestli S6 bude vypadat jak na tom obrázku tak žádná změna vzhledu nebude jak říkal Samsung že začíná od nuly a asi trochu kecal.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).