Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S6 má údajně přijít s dvakrát zahnutým displejem a celokovovým tělem

Samsung Galaxy S6 má údajně přijít s dvakrát zahnutým displejem a celokovovým tělem

Internetem letí další řada spekulací o tom, jak bude vypadat příští vlajková loď Samsungu, kterou korejský gigant navrhuje a staví zcela od nuly. Už dříve se objevily informace o tom, že telefon bude vybaven kovovým rámečkem a zahnutým displejem, poslední úniky, které zveřejnil server Phone Arena však tyto informace ještě zpřesňují.

  

Zdroje uvádí, že na svět nemá přijít žádná verze telefonu s plochým displejem, ale pouze dříve spekulovaný model s displejem zahnutým. Ten nemá být zahnutý na jedné straně jako v případě Galaxy Note Edge, ale rovnou na dvou. Telefon má rovněž dostat prémiový vzhled, po vzoru řady Galaxy Alpha nemá být kovový pouze rámeček, ale kompletně celé tělo. Dočkat bychom se měli dvou variant, jednu má pohánět čip Qualcomm Snapdragon 810, druhou pak Exynos 7 Octa z vlastní zahrádky Samsungu.

 
Galaxy S6 má mít údajně displej přehnutý přes dvě hrany

Nové informace popírají předchozí optimistické predikce, že Galaxy S6 bude představen již za měsíc na veletrhu CES, má se tak údajně stát až ve druhém kvartále příštího roku na samostatné události.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Johny (neregistrovaný)
Anonym
Johny (neregistrovaný)

Prý to rovnou bude koule. Zahnutý displej je podle mě kravina. Tak ať daj sensorové klávesy na bok a menu podél, ale proč zahnutý displej, kde v tom ohybu je neustále odlesk, tomu nerozumim.

BackPa
Uživatel
BackPa

Mě se to zahnutí líbí, ale u LG G Flex a docela čekám na oznámení ceny pro Flex 2. Navíc Flex je ohebnej a to se hodí.

lerion (neregistrovaný)
Anonym
lerion (neregistrovaný)

Oceňuji, že se Samsung konečně rozhodl změnit ten otřesný design. Jsem zvědav, co vymyslí. Snad to bude také funkcni a ne jen technologicky zajímavé…

uni
Uživatel
uni

Jak zvědavý co vymyslí, ty jsi neviděl Alphu?:)

lerion (neregistrovaný)
Anonym
lerion (neregistrovaný)

Možná sis toho nevšiml, ale toto není Alpha.

cardi
Uživatel
cardi

Zajímavé, to jsem zvědav co z toho vyleze :)

VIK (neregistrovaný)
Anonym
VIK (neregistrovaný)

To se bude krásně držet v ruce :D

lojzik (neregistrovaný)
Anonym
lojzik (neregistrovaný)

ja se na to tesim, tyhle technologicke vychytavky zeru :D

jirxu
Uživatel
jirxu

při pádu na zem je to o každý displej/hrana ze 6ti možných dopadových ploch méně(neuvažuji pát přímo na hranu nebo roh:)) …:D Výsledkem bude o (1/6)*počet displej/hran více procent rozflakanych displejů po pádu telefonu na zem:D