Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S6 má údajně přijít s dvakrát zahnutým displejem a celokovovým tělem

Samsung Galaxy S6 má údajně přijít s dvakrát zahnutým displejem a celokovovým tělem

Internetem letí další řada spekulací o tom, jak bude vypadat příští vlajková loď Samsungu, kterou korejský gigant navrhuje a staví zcela od nuly. Už dříve se objevily informace o tom, že telefon bude vybaven kovovým rámečkem a zahnutým displejem, poslední úniky, které zveřejnil server Phone Arena však tyto informace ještě zpřesňují.

  

Zdroje uvádí, že na svět nemá přijít žádná verze telefonu s plochým displejem, ale pouze dříve spekulovaný model s displejem zahnutým. Ten nemá být zahnutý na jedné straně jako v případě Galaxy Note Edge, ale rovnou na dvou. Telefon má rovněž dostat prémiový vzhled, po vzoru řady Galaxy Alpha nemá být kovový pouze rámeček, ale kompletně celé tělo. Dočkat bychom se měli dvou variant, jednu má pohánět čip Qualcomm Snapdragon 810, druhou pak Exynos 7 Octa z vlastní zahrádky Samsungu.

 
Galaxy S6 má mít údajně displej přehnutý přes dvě hrany

Nové informace popírají předchozí optimistické predikce, že Galaxy S6 bude představen již za měsíc na veletrhu CES, má se tak údajně stát až ve druhém kvartále příštího roku na samostatné události.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

9 komentářů

 1. Johny (neregistrovaný)

  Prý to rovnou bude koule. Zahnutý displej je podle mě kravina. Tak ať daj sensorové klávesy na bok a menu podél, ale proč zahnutý displej, kde v tom ohybu je neustále odlesk, tomu nerozumim.

  • BackPa (neregistrovaný)

   Mě se to zahnutí líbí, ale u LG G Flex a docela čekám na oznámení ceny pro Flex 2. Navíc Flex je ohebnej a to se hodí.

 2. lerion (neregistrovaný)

  Oceňuji, že se Samsung konečně rozhodl změnit ten otřesný design. Jsem zvědav, co vymyslí. Snad to bude také funkcni a ne jen technologicky zajímavé…

 3. Zajímavé, to jsem zvědav co z toho vyleze :)

 4. VIK (neregistrovaný)

  To se bude krásně držet v ruce :D

 5. lojzik (neregistrovaný)

  ja se na to tesim, tyhle technologicke vychytavky zeru :D

 6. při pádu na zem je to o každý displej/hrana ze 6ti možných dopadových ploch méně(neuvažuji pát přímo na hranu nebo roh:)) …:D Výsledkem bude o (1/6)*počet displej/hran více procent rozflakanych displejů po pádu telefonu na zem:D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).