Spigen ukazuje podobu Galaxy S6 Edge a zahajuje předprodej ochranných krytů

Před několika hodinami jsme vám ukázali oficiální rendery zakřiveného Samsungu Galaxy S6, které zveřejnili američtí operátoři T-Mobile a AT&T (více informací). S novými obrázky nyní přišel také výrobce pouzder Spigen, který své produkty pro nový vlajkový model jihokorejského výrobce rovnou začal na Amazonu nabízet k předobjednání. Mimochodem, právě operátor AT&T nepřímo potvrdil, že by prodejní název zakřivené verze měl být Galaxy S6 Edge. V minulosti se totiž spekulovalo také o označení Galaxy S Edge.

Na obrázku se nově kromě zadní strany odhaluje také přední panel. Zajímavé však je, že telefon na snímku má zobrazovací panel zakřivený pouze na pravé straně, nicméně Galaxy S6 Edge by měl podle starších spekulací mít displej zahnutý po obou okrajích. Je tedy možné, že Spigen měl k dispozici starší snímky novinky, případně že Samsung na poslední chvíli změnil plány. V krajním případě se samozřejmě může jednat i o dílo šikovného grafika, který jednoduše vzal Galaxy Note Edge (recenze) a částečně jeho podobu upravil.

O tom, jak to doopravdy bude, se dozvíme už tuto neděli v 18:30, kdy v Barceloně začíná tisková konference společnosti Samsungu, na kterou dostala pozvání i naše redakce. V neděli večer se tedy můžete těšit na články s prvními dojmy i komentované videopohledy nejen na zakřivený Galaxy S6 Edge, ale samozřejmě i klasickou variantu Galaxy S6. Samsung celou akci rovněž bude streamovat online na svém YouTube kanále a my vám na SMARTmanii nabídneme textový přenos.


Jeden ze starších snímků zobrazujících zakřivenou variantu v ochranných pouzdrech (více informací)

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

8 komentářů

 1. S4crifice (neregistrovaný)

  Můžete mi někdo vysvětlit význam tohoto „vylepšení“? Já to asi nějak nechápu ..

  • Petr (neregistrovaný)

   Na edge displeji se ti zobrazují veškeré notifikace (např. pokud jsi v aplikaci a někdo ti volá, tak se ti to zobrazí jen na bočním displeji a nepřeruší to spuštěnou aplikaci na hlavním displeji), máš tam zkratky na spuštění různých aplikací, tudiž je nemusíš mít na ploše, za zmínku také stojí noční hodiny.

   Človek to ale opravdu musí vyzkoušet, aby zjistil že to není k ničemu :) předtím jsem si taky říkal že to je blbost a že ten mobil ani neudržím v ruce (note 4)

 2. M.BoBo (neregistrovaný)

  Stejně ten Spigen dělá nejlepší pouzdra!

  Využíval jsem je na Samsungu Galaxy S4, LG G2, iPhone 5s a teď i na iPhone6 a fakt lepší ochrany není. Navíc vypadá i dost dobře!

  • Johny (neregistrovaný)

   M.BOBO: no já nevim, já mam od spigenu pouzdro na IP6 a po 14ti dnech vrže. Hází duhový odlesky pod úhlem, dostává se pod něj prach a patlá se jak prase. Kámoš má obdobný z datartu za necelý 2 kila řekl bych že je na tom líp ;-) Takže teď jen čekam až co představí Hitcase nebo Optrix a pak beru náhradu

  • M.BoBo (neregistrovaný)

   Jsou kryty a „kryty“.

   U toho průhledného kusu plastu chápu, že se patlá, škrábe, háže odlesky. Proto bych si ho nikdy nekoupil.

   Na SGS4 jsem měl Spigen Slim Armor, na G2 taky, na iP5s Slim Armor i Tough Armor, teď na iP6 mám 2x Neo Hybrid a že by vykazoval nějaké chyby co jsi popisoval? Ani náhodou.

   Pouzdro má chránit a ten průhledný plast ho třeba při pádu moc dobře neochrání. Možná na design bych bral bumper Spigen Neo Hybrid EX.

 3. Taylor (neregistrovaný)

  No, nevím jak vám, ale mě se zdá na té první fotce, že je zahnutý i na druhé straně. Podívejte se na to kam vede ta obruba toho obalu, vypadá, že je obdobně zahnutá jako u pravého okraje.

 4. holopp (neregistrovaný)

  Na druhej fotke ma ten z prava zahnute obe strany displeja.

 5. holop (neregistrovaný)

  Pardon na tej tretej. Cele to je render, ktory asi menia podla aktualne dostupnych informacii.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *