Domů » Články » Samsung Galaxy S6 a S6 edge zamíří na trh 17. dubna. Máme pro vás přehled originálního příslušenství

Samsung Galaxy S6 a S6 edge zamíří na trh 17. dubna. Máme pro vás přehled originálního příslušenství

Uvedení nových vlajkových modelů od Samsungu se nezadržitelně blíží. Připravili jsme pro vás přehled originálního příslušenství, které si k telefonům můžete dokoupit. Levné to ale nebude.

V pátek 17. dubna se na českém trhu začnou prodávat nové modely Samsung Galaxy S6 a Galaxy S6 edge s mírně zakřiveným displejem. Samsung k oběma novinkám bude nabízet nejrůznější příslušenství – k dispozici budou pouzdra, sluchátka, externí baterie, podložka pro bezdrátové dobíjení a další vychytávky.


Tipy ke čtení:

Flipové pouzdro Clear View Cover

Toto ochranné pouzdro nechává volný přístup ke všem konektorům a tlačítkům a i v případě Galaxy S6 edge přirozeně kopíruje tvar zakřiveného displeje zakřiveného po obou stranách. Aniž by bylo potřeba odklápět přední část pouzdra Clear View, je majitel telefonu kdykoliv informován o aktuálním čase, stavu baterie či síle mobilního signálu a může také přijímat zprávy, upozornění a hovory. Pouzdro je vyrobeno z tvrzeného plastu a bude k dostání v černé, zlaté, stříbrné, modré (pouze Galaxy S6) a zelené (pouze Galaxy S6 edge) barvě za doporučenou maloobchodní cenu 1 399 Kč s DPH.

  

Zadní kryt Clear Cover

Tento kryt má za úkol chránit proti mechanickému poškození, avšak uživateli nijak nezakrývá ovládací tlačítka konektory. Tvoří jej průhledný tvrzený plast doplněný o rámeček v metalickém barevném provedení. Jeho odstíny odpovídají nabídce smartphonů, tedy zlaté, stříbrné, černé a v případě Galaxy S6 edge ještě smaragdově zelené barvě. Doporučená cena krytu Clear Cover je 699 Kč s DPH.

  

Flipová pouzdra s kapsou a S View

K dispozici budou také celistvá pouzdra s kapsou pro oba modely a pro Galaxy S6 také ve variantě S View s výřezem v přední části. Zákazníci si budou moci vybrat také preferovaný materiál: buď látkové povedení s vystupujícím reliéfem tkaniny, nebo plastové provedení se vzorem kůže. K dostání budou v černé, zlaté, stříbrné a bílé pro oba modely, a navíc modré pouzdro v případě Galaxy S6, resp. zelené pro Galaxy S6 edge. Cena flipových pouzder bude 699 Kč s DPH v případě modelu s kapsou a 1 199 Kč s DPH za model S View pro Galaxy S6.

  

Podložka pro bezdrátové nabíjení

Pro oba modely bude k dispozici kruhová podložka pro bezdrátové dobíjení v bílé a černé barvě. Doporučená cena byla stanovena na 1 299 Kč včetně DPH.

   

Externí baterie s kapacitou 5 200 mAh

V případě, že se nespokojíte s volně dostupnými power-packy od nejrůznějších výrobců, můžete sáhnout po originální externí baterie s kapacitou 5 200 mAh, která bude v růžovozlatém či stříbrném provedenístát 1 499 Kč s DPH. 

Stereo sluchátka s ovládáním handsfree a hlasitosti

Jihokorejský gigant bude nabízet také hybridní stereo sluchátka s ovládáním handsfree a hlasitosti (3,5 mm jack). Jejich nezávislý třícestný systém reproduktorů by měl nabídnout vyvážený zvuk ve vysoké kvalitě včetně kvalitních výšek a středů. Basy jsou přehrávány jedním dynamickým reproduktorem. Kromě černého a bílého provedení budou zákazníci mít na výběr také modrou a červenou barvu. Doporučená cena sluchátek Samsung je 699 Kč s DPH.

  


Bluetooth audio přijímač/vysílač Level Link

Audio příslušenství k novým telefonům Samsung Galaxy S6 a Galaxy S6 edge s názvem Level Link má dvojí využití. Jednak funguje jako přijímač Bluetooth signálu například právě z mobilního telefonu, takže si díky němu mohou uživatelé například přehrávat oblíbené písničky uložené ve smartphonu na stereo soupravě. Současně však Level Link slouží také jako vysílač Bluetooth signálu.

 

Po připojení k zařízení bez Bluetooth jako MP3 přehrávač, televizor apod. (3,5mm konektor)  dokáže vysílat audio signál například do bezdrátových sluchátek. Level Link lze používat také jako handsfree díky integrovanému mikrofonu. Jeho součástí je praktická spona pro přichycení například na sluneční cloně v automobilu. Doporučená cena audio zařízení Level Link v černém provedení je 1 999 Kč s DPH.


Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Pavel (neregistrovaný)
Anonym
Pavel (neregistrovaný)

Ta kopie earpods se vážně povedla :DD

cicolably
Uživatel
cicolably

hehe

a ten vzor kože na tom linku a celkovo na telefonoch

no hrozné

orgasmic (neregistrovaný)
Anonym
orgasmic (neregistrovaný)

Byl jsem se na S6 a S6 Edge podívat na Alze a velké zklamání.

Vedle mého Note EDGE vypadají jako nějaká nižší řada Samsung.

Display byl na max méně jasný, upatlané sklo na zádech a celkově v ruce nepůsobí hodnotným dojmem.

Zahnutí u S6 Edge není ani moc viditelné.

ffrrtt (neregistrovaný)
Anonym
ffrrtt (neregistrovaný)

S S6/S6 Edge jsem si hrál a nechtěl bych to ani zadarmo. Opět zasekaný Android, drží se to opravdu špatně, takže riziko pádu je fakt velké. Nechápu k čemu je tam takový výkon, když je to reakčně o hodně pomalejší než iOS. Říkal jsem si, že dám pryč iPhone 6 a zkusím něco nového, ale cca hodina testování a opravdu ne. Nenabízí vůbec nic co mám v iPhone 6 a ten má snad jen třetinový výkon.

Menty
Uživatel
Menty

Jakmile jsi napsal „Nenabízí vůbec nic co mám v iPhone 6“, tak mi bylo jasné, odkud vítr fouká. A iPhone 6 nemá třetinový výkon, to se pleteš, má výkon naprosto srovnatelný s ostatními vlajkovými loděmi dnešní doby a i s Galaxy S6. Papírově to tak možná nevypadá, v praxi to tak ale je. A SGS6 je super přístroj, někomu možná nemusí vyhovovat, ale říct, že bych ho nechtěl ani zadarmo, pravda, kdybych byl iSheep, tak bych toho byl schopen no.

kukolar (neregistrovaný)
Anonym
kukolar (neregistrovaný)

a ty si ASheep aký je v tom rozdiel ?

už ste horší ako bývalí WM maniaci

uni
Uživatel
uni

Menty: Spíše bylo asi myšleno něco ve smyslu „třetinové specifikace“. A právě i přes to dokáže konkurovat Hiendu. Samozřejmě je to díky optimalizacím a přehnanými HW specifikacemi Android přístrojů bez využití.

kukolar (neregistrovaný): tj, když si vybavím, jaký póvl byl v jejich očích cokoli jiného (především Palm OS)… Lidé se nemění, resp. jen přítelkyně po svatbě:)

FFRRTT (neregistrovaný)
Anonym
FFRRTT (neregistrovaný)

Nejsem žádná Apple ovce. Měl jsem Galaxy S3, což osobně považuji za nejlepší produkt Samsungu. Dal jsem jej kamarádovi a dodnes funguje bez jediného problému. Od té doby to šlo s jejich produkty k šípku. Minulý rok jsem zakoupil Galaxy S5, který šel po 14 DNECH pryč. Poté jsem přesedlal na Lumii 1020, kterou mám dodnes na druhém čísle a používám ji spíše jako foťák. Operační systém od Microsoftu mi dodnes pořádně nesedl. Pak přišel iPhone 5S, který jsem poté nahradil šestkou a prostě celkově co se týče rychlosti, rychlých reakcí a všeho okolo, nemám důvod měnit. Rozhodně ne za… Číst vice »

uni
Uživatel
uni

FFRRTT (neregistrovaný): To chce klid. Je zde mnoho lidí, u kterých když na něco koukneš kriticky, jsi rejpal (a příp. tomu vůbec nerozumíš), když optimisticky, jsi ovce. Vždycky tu bude někdo z těchto táborů:)