Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S6 a S6 edge dostanou Android 5.1 s podporou fotografování do RAW příští měsíc

Samsung Galaxy S6 a S6 edge dostanou Android 5.1 s podporou fotografování do RAW příští měsíc

První velká aktualizace pro současné vlajkové lodě společnosti Samsung se blíží, již příští měsíc by se měly dočkat Androidu 5.1 Lollipop, který je prozatím dostupný pouze pro pár zařízení řady Google Nexus. Informaci zveřejnil kanadský operátor Rogers, dočkat by se ale měla zařízení ze všech světových distribucí.

  

Nová verze systému opravuje chyby verze 5.0 a zároveň přináší některé nové funkce. Uživatelé Samsungu Galaxy S6 a S6 edge například dostanou možnost vytvořit na telefonu účet hosta či pořizovat snímky ve formátu RAW. Rovněž by mělo dojít k optimalizaci výdrže na baterii, což rozhodně nikdy není na škodu. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).