Sledujte nás na YouTube

Samsung Galaxy S6 a S6 edge dostanou Android 5.1 s podporou fotografování do RAW příští měsíc

První velká aktualizace pro současné vlajkové lodě společnosti Samsung se blíží, již příští měsíc by se měly dočkat Androidu 5.1 Lollipop, který je prozatím dostupný pouze pro pár zařízení řady Google Nexus. Informaci zveřejnil kanadský operátor Rogers, dočkat by se ale měla zařízení ze všech světových distribucí.

  

Nová verze systému opravuje chyby verze 5.0 a zároveň přináší některé nové funkce. Uživatelé Samsungu Galaxy S6 a S6 edge například dostanou možnost vytvořit na telefonu účet hosta či pořizovat snímky ve formátu RAW. Rovněž by mělo dojít k optimalizaci výdrže na baterii, což rozhodně nikdy není na škodu. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *