Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S4 údajně dostane Lollipop počátkem příštího roku

Samsung Galaxy S4 údajně dostane Lollipop počátkem příštího roku

Současná vlajková loď Samsungu, model Galaxy S5, by měla dostat aktualizaci na Android 5.0 ještě letos. Jak tomuto telefonu bude nový Android společně s novou verzí nadstavby TouchWiz slušet, jste se mohli přesvědčit v naší včerejší bleskovce. Smutní však nemusí být ani majitelé předchozí generace, podle posledních informací se Samsung Galaxy S4 „lízátka“ dočká také. Po Androidu 4.3 a 4.4 se bude jednat o třetí majoritní verzi systému pro tento telefon.  

 

Přednost má dostat verze I9500 s čipsetem Exynos 5, tento model se může na nový Android těšit již počátkem příštího roku, pokud operátoři neřeknou jinak. Verze s čipsetem Snapdragon 600 (I9505) má dostat update později, stejně tak i model S4 Active (I9295). Aktualizace variant s procesorem Snapdragon 800 (S4 LTE-A a S4 Active LTE-A) se zřejmě sveze až s tabletofonem Galaxy Note 3, který má stejnou hardwarovou výbavu, v tomto případě je však termín neznámý.

   

S ohledem na množství modelů Samsungu a jejich variant bychom byli rádi za oficiální harmonogram aktualizací přímo od korejského giganta, jako tak učinily společnosti Sony nebo Motorola

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. celkom fanaticke nazyvat 4.4 majoritnou verziou systemu..ale rozumiem kedze samotny googole nevie co vlastne robi tak tu mame tento majoRITNY chaos :D

  2. Hlavne jak ty víš co píšeš ;) stejně tomu nevěřím, že tomu bude tak jak se píše.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).