Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S4: První reálné fotografie potvrzují plastové tělo (oživeno)

Samsung Galaxy S4: První reálné fotografie potvrzují plastové tělo (oživeno)

Aktualizováno 14. března, 6:45

Na čínském diskuzním fóru it168 se objevilo několik nových fotografií ve slušné kvalitě, na kterých se má nacházet Samsung Galaxy S4 v dualSIM variantě pro čínského operátora UniCom. Snímky působí poměrně věrohodným dojmem a je velice pravděpodobné, že právě takto bude finální podoba nové vlajkové lodi korejského giganta vypadat.

  

   

Odpověď se dozvíme už za několik hodin, newyorská akce začíná v pátek 15. března v 01:00 našeho času a naše redakce je již v New Yorku, abychom vám mohli přinášet aktuální informace přímo z místa dění, tak nás nezapomeňte sledovat.

Aktualizováno 12. března, 10:40

Na internetu se před několika okamžiky objevilo video údajné dualSIM varianty Samsungu Galaxy S4 pro čínského operátora China Unicon.

Původní zpráva

Na čínském diskuzním fóru se objevilo několik fotografií modelu Galaxy S4 Duos (GT-I9502) a vypadá to, že by se mohlo jednat o vůbec první uniklé snímky s reálnou podobou chystané vlajkové lodi Galaxy S4. Označení Duos v názvu dává tušit, že by se mohlo jednat o variantu se dvěma SIM kartami, kterou by Samsung mohl společně s klasickou verzí Galaxy S4 představit. A stejně tak se nevylučuje, že se dočkáme premiéry menší verze Galaxy S4 Mini.

   

Na snímcích může být zachycen prototyp zařízení – už minulý rok existovalo několik vývojových modelů Samsungu Galaxy SIII a podle informací ze zahraničních zdrojů korejskému gigantovi po světě koluje až pět vývojových variant Galaxy S4 a tohle by mohla být jedna z nich.

  

Obrázky potvrzují přítomnost 5″ fullHD AMOLED displeje, octa-core procesoru Exynos Octa 5410 (čtyři jádra Cortex A15 pro využití ve vyšší zátěži a čtyři jádra Cortex A7 pro méně náročné operace + GPU PowerVR SGX 544MP) či 2 GB operační paměti RAM. Zařízení běží na systému Android 4.2.1 doplněného uživatelským prostředním TouchWiz. Design nápadně připomíná předchozí modely Galaxy SIII a Galaxy Note II; boky telefonu by měly být vyrobeny z hliníku, záda pak opět z plastu. Na krytu telefonu je viditelné jemné tečkování, které se objevilo už na oficiální pozvánce na premiéru v New Yorku, což fotografiím dodává na důvěryhodnosti.

 

Oficiálního představení Samsungu Galaxy S4 se dočkáme už tento čtvrtek 14. března v New Yorku a díky českému zastoupení společnosti na akci nebude chybět ani naše redakce, abychom vám mohli servírovat aktuální informace hned z první ruky. Nezapomeňte nás proto sledovat, ať vám žádná novinka neunikne.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Subscribe
Upozornit na
guest
57 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments