Samsung Galaxy S4: První reálné fotografie potvrzují plastové tělo (oživeno)

Aktualizováno 14. března, 6:45

Na čínském diskuzním fóru it168 se objevilo několik nových fotografií ve slušné kvalitě, na kterých se má nacházet Samsung Galaxy S4 v dualSIM variantě pro čínského operátora UniCom. Snímky působí poměrně věrohodným dojmem a je velice pravděpodobné, že právě takto bude finální podoba nové vlajkové lodi korejského giganta vypadat.

  

   

Odpověď se dozvíme už za několik hodin, newyorská akce začíná v pátek 15. března v 01:00 našeho času a naše redakce je již v New Yorku, abychom vám mohli přinášet aktuální informace přímo z místa dění, tak nás nezapomeňte sledovat.

Aktualizováno 12. března, 10:40

Na internetu se před několika okamžiky objevilo video údajné dualSIM varianty Samsungu Galaxy S4 pro čínského operátora China Unicon.

Samsung Galaxy S4 World First Hands-on i9502 China Unicom Ver.

Původní zpráva

Na čínském diskuzním fóru se objevilo několik fotografií modelu Galaxy S4 Duos (GT-I9502) a vypadá to, že by se mohlo jednat o vůbec první uniklé snímky s reálnou podobou chystané vlajkové lodi Galaxy S4. Označení Duos v názvu dává tušit, že by se mohlo jednat o variantu se dvěma SIM kartami, kterou by Samsung mohl společně s klasickou verzí Galaxy S4 představit. A stejně tak se nevylučuje, že se dočkáme premiéry menší verze Galaxy S4 Mini.

   

Na snímcích může být zachycen prototyp zařízení – už minulý rok existovalo několik vývojových modelů Samsungu Galaxy SIII a podle informací ze zahraničních zdrojů korejskému gigantovi po světě koluje až pět vývojových variant Galaxy S4 a tohle by mohla být jedna z nich.

  

Obrázky potvrzují přítomnost 5″ fullHD AMOLED displeje, octa-core procesoru Exynos Octa 5410 (čtyři jádra Cortex A15 pro využití ve vyšší zátěži a čtyři jádra Cortex A7 pro méně náročné operace + GPU PowerVR SGX 544MP) či 2 GB operační paměti RAM. Zařízení běží na systému Android 4.2.1 doplněného uživatelským prostředním TouchWiz. Design nápadně připomíná předchozí modely Galaxy SIII a Galaxy Note II; boky telefonu by měly být vyrobeny z hliníku, záda pak opět z plastu. Na krytu telefonu je viditelné jemné tečkování, které se objevilo už na oficiální pozvánce na premiéru v New Yorku, což fotografiím dodává na důvěryhodnosti.

 

Oficiálního představení Samsungu Galaxy S4 se dočkáme už tento čtvrtek 14. března v New Yorku a díky českému zastoupení společnosti na akci nebude chybět ani naše redakce, abychom vám mohli servírovat aktuální informace hned z první ruky. Nezapomeňte nás proto sledovat, ať vám žádná novinka neunikne.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku