Samsung Galaxy S21 Ultra: máme nové informace o displeji, foťáku a nabíjení

galaxy s21 ultra

Smartphony řady Samsung Galaxy S21 mají být představeny už v první polovině ledna a díky tomuto uspíšenému termínu se k nám dostávají informace s ještě větším předstihem než loni. Uznávaný informátor Ice Universe v tomto týdnu například odhalil nové skutečnosti o vrcholovém modelu Galaxy S21 Ultra.

Galaxy S21 Ultra: rychlé nabíjení, 108Mpx fotoaparát a 120Hz displej

Galaxy S21 Ultra má jako jediný telefon z celé řady dostat po stranách zakřivený displej. Má se jednat o AMOLED panel s Quad HD+ rozlišením a obnovovací frekvencí 120 Hz, přičemž obě tyto vymoženosti si budete moci užívat současně. Okolo displeje se mají rozprostírat rámečky, které mají být na všech stranách symetrické.

Galaxy S21 Ultra má rovněž dostat velký akumulátor s podporou rychlého nabíjení o výkonu až 45 Wattů. Posledním známým údajem je rozlišení hlavního fotoaparátu, které má zůstat 108 megapixelů, avšak dosazen bude nový snímač se stejně velkými pixely (0,8 mikrometru) a laserovým ostřením.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku