Samsung Galaxy S21 FE se odhaluje na prvních snímcích

Samsung Galaxy S20 FE recenze

Samsung loni na podzim příjemně překvapil fanouškovskou edicí smartphonu Galaxy S20, která nabídla velmi dobrý poměr ceny a výkonu, přitom nebyla zatížena žádnými velkými kompromisy. Korejský gigant má v plánu provést stejný krok i letos, a díky @onleaks se dokonce můžeme s předstihem podívat, jak má chystaný smartphone Galaxy S21 FE vypadat.

galaxy s21 fe 3
Takto bude vypadat Samsung Galaxy S21 FE

Samsung Galaxy S21 FE: na první pohled vlajkový model

Připravovaná novinka má disponovat podobnými designovými liniemi jako celá řada Galaxy S21. Těšit se tak můžeme na obdélníkový fotomodul se dvěma zaobleným rohy, který není „nalepený“ na záda, ale vystupuje přímo z rámečku v levém horním rohu telefonu. V modulu se mají nacházet tři samostatné snímače, napravo od něj pak najdeme LED blesk.

Galaxy S21 FE má velikostí spadat mezi základní Galaxy S21 a větší S21+, fyzické rozměry mají být 155,7 × 74,5 × 7,9 mm. Úhlopříčka displeje má být 6,4“, zobrazovač plochý, nahoře uprostřed se bude nacházet otvor pro selfie kamerku. Dá se očekávat, že displej bude překrývat odolné sklo, boky budou kovové a záda plastová.

K odhalení Samsungu Galaxy S21 FE patrně dojde někdy na podzim.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku