Samsung Galaxy S10 má dostat tři fotoaparáty. Známe jejich specifikace

Samsung před dvěma týdny představil smartphone Galaxy A7 se třemi fotoaparáty na zadní straně. Ty má dostat i příští vlajkový model Galaxy S10, pochopitelně s výrazně lepšími parametry. Jaká trojkombinace bude na jeho zádech osazena, údajně prozrazuje následující tabulka z čínských zdrojů.

  • Primární snímač má mít rozlišení 12 megapixelů (velikost pixelu 1,4 mikronu), proměnlivou clonu f/1.5 nebo f/2.4, autofocus a má být opticky stabilizován.
  • Druhý do party má být širokoúhlý fotoaparát s úhlem záběru 123°. Má být postaven na 16Mpx snímači a disponovat optikou se světelností f/1.9. U této kamerky má chybět jak autofokus, tak optická stabilizace.
  • Poslední součástí má být kamerka se schopností dvojnásobného zoomu. Má nabídnout rozlišení až 13 MPx, světelnost f/2.4 a optickou stabilizaci.

Tři modely, jeden s plochým displejem

Samsung Galaxy S10 dorazí na začátku příštího roku, k dispozici má být ve třech variantách, přičemž výše uvedenou konfiguraci fotoaparátu mají dostat dva nejvyšší modely. Nejlevnější verze má mít údajně pouze duální fotoaparát a namísto zakřiveného AMOLED displeje má dostat plochý panel. Úhlopříčky displejů telefonů řady Galaxy S10 mají být 6,44; 6,2 a 5,8 palců.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku