Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S10 má dostat tři fotoaparáty. Známe jejich specifikace

Samsung Galaxy S10 má dostat tři fotoaparáty. Známe jejich specifikace

Samsung před dvěma týdny představil smartphone Galaxy A7 se třemi fotoaparáty na zadní straně. Ty má dostat i příští vlajkový model Galaxy S10, pochopitelně s výrazně lepšími parametry. Jaká trojkombinace bude na jeho zádech osazena, údajně prozrazuje následující tabulka z čínských zdrojů.

  • Primární snímač má mít rozlišení 12 megapixelů (velikost pixelu 1,4 mikronu), proměnlivou clonu f/1.5 nebo f/2.4, autofocus a má být opticky stabilizován.
  • Druhý do party má být širokoúhlý fotoaparát s úhlem záběru 123°. Má být postaven na 16Mpx snímači a disponovat optikou se světelností f/1.9. U této kamerky má chybět jak autofokus, tak optická stabilizace.
  • Poslední součástí má být kamerka se schopností dvojnásobného zoomu. Má nabídnout rozlišení až 13 MPx, světelnost f/2.4 a optickou stabilizaci.
Ilustrační obrázek

Tři modely, jeden s plochým displejem

Samsung Galaxy S10 dorazí na začátku příštího roku, k dispozici má být ve třech variantách, přičemž výše uvedenou konfiguraci fotoaparátu mají dostat dva nejvyšší modely. Nejlevější verze má mít údajně pouze duální fotoaparát a namísto zakřiveného AMOLED displeje má dostat plochý panel. Úhlopříčky displejů telefonů řady Galaxy S10 mají být 6,44; 6,2 a 5,8 palců.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
12 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments