Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S III míří do výroby. Na jaký hardware se můžeme těšit?

Samsung Galaxy S III míří do výroby. Na jaký hardware se můžeme těšit?

Po nekonečné řadě spekulací ohledně chystané vlajkové lodi Samsungu Galaxy S III tu máme další, která pochází od Eldara Murtazina, šéfredaktora serveru Mobile-review.com. Ten na svém Twitteru uvádí, že Samsung hodlá v nejbližších dnech zadat výrobu svého nového modelu na montážní linky. Daleko důležitější zprávou však je, že design a celkový hardware smartphonu Galaxy S III je finální a v průběhu dubna by se měl začít objevovat na pultech prodejců a operátorů.


Ilustrační obrázek

Další zajímavá informace se týká výbavy, která má obsahovat keramické tělo, o kterém se již dříve též spekulovalo a dotykový displej (zřejmě 4,8″) s fullHD rozlišením. Nad dalšími parametry prozatím visí otazník. V naší redakci však odhadujeme, že výbava bude zahrnovat 12Mpx fotoaparát, 32 GB interní paměti, čtyřjádrový čipset a za samozřejmost považujeme přítomnost Androidu 4.0 „Ice Cream Sandwich“. Eldar Murtazin je známý svými kontakty, které jsou velmi úzce zpřaženy s výrobci mobilní elektroniky. Zda se tedy výše uvedené spekulace opravdu potvrdí, zjistíme již během několika následujích týdnů, kdy Samsung světu ukáže svůj top model pro letošní rok.

Zdroj: Pocketnow

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
37 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments